Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
Rebar 10mm reinforcing mesh 2.4*6m Reinforcing Steel Bar Mesh Welding Machine
| Ürün Adı: | Güçlendirilmiş Çelik Çubuk Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Kaynak inşaat demiri çapı: | 5-12mm |
| ağ panelinin genişliği: | 2400mm veya 3000mm |
Hole Size 150*150mm Rebar 4-10mm Highway Bridge Rebar Wire Mesh Welding Machine
| Ürün Adı: | İnşaat Demiri Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Kaynak Basıncı: | Hava silindiri |
| Boyuna tel tipi: | Ön kesim |
Tel örgüleri kaynak makinesi / kaynaklı çit örgüleri kaynak makinesi
| Tel çapı: | 3-6mm |
|---|---|
| Sertifika: | CE,ISO9001 |
| Renk: | özelleştirilebilir |
Transformör 160kva Pnömatik kaynak ağı 50*200mm Tel ağı kaynak makinesi
| Tel çapı: | 3-6mm |
|---|---|
| Sertifika: | CE,ISO9001 |
| Renk: | özelleştirilebilir |
Havaalanı Çit tel çapı 3.7mm ağ 50*200mm Tel örgü kaynak makinesi
| Ürün Adı: | Tel örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Boyuna tel: | önceden kesilmiş |
| Enine tel: | önceden kesilmiş |
1.5 * 2.5m Demiryolu Çit PLC 3 boyutlu çit ağı için tel örgü kaynak makinesi
| Ürün Adı: | PLC Tel Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Boyuna tel: | önceden kesilmiş |
| Enine tel: | önceden kesilmiş |
Çevrimiçi Eğme Kapasitesi 60 Pcs / Saat Açı Boyutu 50 * 200mm Çit Açı Kaynak Makinesi
| Ürün Adı: | Çit ağı kaynak makinesi |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | Saatte 50-60 panel |
| Kaynak hızı: | 60-75 satır/dak |
Çit Boyutu 1530 * 2500mm Otomatik Bend Otoyol Güvenlik 3d Çit Mesh kaynak makinesi
| Ürün Adı: | Çit ağı kaynak makinesi |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | Saatte 50-60 panel |
| Kaynak hızı: | 60-75 satır/dak |
Kapasite 60 Adet Göz Aralığı 50*200mm Servo Motor 3.5kw Çit Teli Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Çit ağı kaynak makinesi |
|---|---|
| hammadde: | galvanizli tel veya düşük karbonlu tel |
| Çit Genişliği: | Maks.2500mm |
1530mm Yükseklikli Tel Örgü Panel Kaynak Üretim Hattı 50x200mm Göz Aralığı
| Ürün adı: | Çit Mesh Kaynak Üretim Hattı |
|---|---|
| hammadde: | galvanizli tel veya düşük karbonlu tel |
| Çit Genişliği: | Maks.2500mm |

