Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
2500mm Hasır Kaynak Makinaları
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Hat tel tipi: | Hazne cihazına yerleştirilmiş önceden düzeltilmiş ve önceden kesilmiş |
| Çapraz tel tipi: | Adımlı motorla önceden düzeltin ve önceden kesilmiş otomatik besleme |
Servo Motor Takviyeli Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm veya 4-8 mm |
| Kafes genişliği: | Maksimum 3000 mm |
Hole Size 150*150mm Rebar 4-10mm Highway Bridge Rebar Wire Mesh Welding Machine
| Ürün Adı: | İnşaat Demiri Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Kaynak Basıncı: | Hava silindiri |
| Boyuna tel tipi: | Ön kesim |
Tel örgüleri kaynak makinesi / kaynaklı çit örgüleri kaynak makinesi
| Tel çapı: | 3-6mm |
|---|---|
| Sertifika: | CE,ISO9001 |
| Renk: | özelleştirilebilir |
Transformör 160kva Pnömatik kaynak ağı 50*200mm Tel ağı kaynak makinesi
| Tel çapı: | 3-6mm |
|---|---|
| Sertifika: | CE,ISO9001 |
| Renk: | özelleştirilebilir |
Havaalanı Çit tel çapı 3.7mm ağ 50*200mm Tel örgü kaynak makinesi
| Ürün Adı: | Tel örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Boyuna tel: | önceden kesilmiş |
| Enine tel: | önceden kesilmiş |
1.5 * 2.5m Demiryolu Çit PLC 3 boyutlu çit ağı için tel örgü kaynak makinesi
| Ürün Adı: | PLC Tel Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Boyuna tel: | önceden kesilmiş |
| Enine tel: | önceden kesilmiş |
Transformör 160 Kva Tel Ağı Üretim Makinesi Uzunluğu 45m Rulo İçinde Kaynak
| Ürün Adı: | rulolarda tel örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 3-6mm |
| Ağırlık: | 3300kg |
Mesh Genişliği 2.4m Delik Boyutu 100mm için Conforce Tel Ağı Yapma Makinesi
| Ürün Adı: | Conforce tel yapma makinesi |
|---|---|
| ağ genişliği: | 2400mm |
| Hat teli tipi: | bobin teli besleme |

