Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
GWC 2500B Tel Çit Yapma Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Demiryolu, otoyol, havaalanı, liman korumasında kullanılır. |
| Mesh Genişliği: | 2500 mm (standart ağ genişliği) |
Çift Hasır Eskrim Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 8 + 6 + 8 mm / 6 + 5 + 6 mm |
| Kafes genişliği: | 2500mm (özelleştirilmiş) |
3m Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Otomasyon Seviyesi: | Tam otomatik |
| Tel Çapı: | 3.0-6.0mm |
Fence Length 2.5m Transformer capacity160kva Curved Fence Mesh Welding Machine
| Ürün adı: | Kavisli Çit Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Toplam Ağırlık: | 12 TON |
| Toplam Boyut: | 24x4,2x2,1 m |
Aperture Size 50x200mm fence height 2.5m Fence Mesh Welding Machine
| Tel Çapı: | 3-6mm |
|---|---|
| Kaynak hızı: | 50-75 kez/dk |
| Kullanım: | Karayolu ve demiryolunu korumak için ürün çiti |
Kafes Genişliği 2.5m Çit Hasır Panel Kaynak Makinesi Enerji Verimli
| Ürün Adı: | Çit Örgü Panel Kaynak Makinası |
|---|---|
| Ağırlık: | 6500kg |
| Voltaj: | 380V/50HZ/Özelleştirilmiş |
Servo Motor Çekici Saldırılmış Tel Ağı Makinesi Plc Diametresi 3mm için
| Ürün Adı: | Çit Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 3-6mm |
| kaynak hızı: | 50-75 kez/dk |
Genişliği 2m Kaynaklı Çit Ağı Kaynaklama Makinesi Çapraz Tel Boşluğu için 50-200mm
| Ürün Adı: | Çit Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Verilir: | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Garanti: | 2 yıl |
Demiryolu Koruması 50 * 200mm Otomatik 3d Çit için Kaynaklı Tel Ağı Makinesi
| Ürün Adı: | Çit Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| kaynak yöntemi: | Direnç kaynağı ile |
| kaynak hızı: | Dakikada 75 kez |
Transformör 160kva Çit ağı kaynak makinesi Ağı genişliği 2.5m için
| Ürün Adı: | Çit Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| kaynak yöntemi: | Direnç kaynağı ile |
| kaynak hızı: | Dakikada 75 kez |

