Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ 150 150mm wire mesh welder ] eşleşme 3 Ürünler.
Delik Boyutu 150 * 150mm Hasır Kaynak Makinesi Yüksek Verimlilik
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Üretim Hattı |
|---|---|
| Boyuna tel tipi: | bobin teli besleme |
| çapraz tel tipi: | önceden kesilmiş |
Trafo Kapasitesi 160KVA Genişlik 2.5m Hasır Punta Kaynak Makinesi
| Ürün Adı: | Hasır Punta Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Delik büyüklüğü: | 50*50mm 100*100mm 150*150mm 200*200mm |
| Ağ Genişliği: | 1000mm.1200mm,1500mm,2000mm,2500mm |
Delik Boyutu 10 * 10cm İnşaat 3-6mm Kaynaklı Hasır Yapma Makinesi
| Ürün adı: | Rulo Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| Tel çapı: | 3-6 mm |
| Kontrol sistemi: | PLC ve dokunmatik ekran ile |
1

