Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ 7 5kw weld mesh making machine ] eşleşme 141 Ürünler.
Uzunluk 60m Plc 2.5mm Çap Rulo Hasır Kaynak Makinası
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel çapı: | 2.5-6.0mm |
| Boyuna tel alanı: | 50-250mm |
0.45mm Elektrikli Galvanizli 4kw Kaynaklı Hasır Makinesi
| Ürün adı: | kaynaklı tel örgü makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 0.45-2.6mm |
| Kaynak hızı: | Dakikada 60-120 kez |
5.5kw Çapraz Tel Hazne Yükü 100kg Tel PLC Çit Panel Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3.0-6.0mm |
| Mesh Genişliği: | 2500mm |
Uzunluk 600mm Çap 2.5mm Plc Otomatik Hasır Kaynak Makinası
| Ürün adı: | Kaynaklı Hasır Panel Üretim Hattı |
|---|---|
| Tel Çapı: | 2.5mm-4mm |
| Sertifika: | CE |
Demiryolu Koruma Çit Boyutu 1.8 * 2.2m Çit Örgü Panel Kaynak Makinesi 200A
| Ürün adı: | Çit Örgü Panel Kaynak Makinası |
|---|---|
| tel çapı: | 3,0-6,0 mm |
| kaynak hızı: | 50-75 kez/dk |
2.5m İnşaat Hasır Kaynak Makinesi, Otomatik Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Voltaj: | 380V / 440V / 415V / 220V |
Mitsubishi Plc Dokunmatik Ekranlı Çelik 6mm Kaynaklı Hasır Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Çelik Levha Kalınlığı: | 25mm |
| kaynak transformatörü: | 125KVA * 6 ADET |
4mm Otoyol İnşaatı Takviye Çubuğu Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün Adı: | Güçlendirilmiş Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Çubuk çapı: | 4-8mm |
| Kontrol Sistemi: | PLC Kontrolü |
2.2 Kw Yüksek Hızlı 24 Adet Rulo Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Makine malzemesi: | Demir plaka |
| Kontrol Kabini: | Bir set |
Tavuk Kafesi İçin Delik 25x25mm Hasır Kaynakçı Genişliği 1.2m
| Ürün adı: | tel örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel çapı: | 1.2-2.8mm |
| Boyuna tel alanı: | En az 25,4 mm |

