Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
Delik Boyutu 200 * 50mm Çit Hasır Kaynak Makinesi 380volt 50HZ
| Ürün Adı: | Çelik Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 3-6mm |
| Ağırlık: | 6500kg |
CE 4.0-8.0mm Çit Hasır Panel Kaynak Makinesi 415Volt Hassas Kontrol
| Ürün Adı: | Tel örgü panel kaynak makinesi |
|---|---|
| Sertifika: | CE |
| kaynak hızı: | 40-60 kez/dakika |
Trafo Kapasitesi 160KVA Genişlik 2.5m Hasır Punta Kaynak Makinesi
| Ürün Adı: | Hasır Punta Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Delik büyüklüğü: | 50*50mm 100*100mm 150*150mm 200*200mm |
| Ağ Genişliği: | 1000mm.1200mm,1500mm,2000mm,2500mm |
30mm Demir Levha Hasır Kaynaklı Hasır Panel Makinesi 7-9kw / h Yüksek Verimlilik
| Ürün Adı: | Kaynaklı Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Delik büyüklüğü: | 50*50mm 100*100mm 150*150mm 200*200mm |
| Ağ Genişliği: | 1000mm.1200mm,1500mm,2000mm,2500mm |
Servo Motor Pull Plc Road Wire Mesh Welding Machine For Width 2.5m (Açıklığı 2,5 m için Servo Motor Çekici Plc Yol Tel Ağı kaynak makinesi)
| Ürün Adı: | Tel Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 2,5-6,0 mm |
| ağ genişliği: | 2,5 milyon |
30mm demir plaka Siemens Plc Mesh kaynak makinesi delik boyutu 100 * 100mm
| Ürün Adı: | Tel Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 3-6mm |
| Voltaj: | 220V/380V/415V/440V |
Delik Boyutu 150x150mm Tel örgü kaynak makinesi dönüştürücü hızı
| Ürün Adı: | Hasır Kaynak Üretim Hattı |
|---|---|
| tel çapı: | 3-6mm |
| Renk: | kişiselleştirilebilir |
Plc Yüksekliği 2.5m Brc Çimenlik Çit için Kaynaklı Tel Ağı Makinesi
| Ürün Adı: | BRC Tel örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Uzunlu kablo besleme: | bobin teli |
| Çapraz tel tipi besleme: | önceden kesilmiş |
Transformör 160kva 3mm Tel örgü kaynak makinesi Delik Boyutu için 50 * 50mm
| Ürün Adı: | Rulo Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| tel çapı: | 3-6mm |
| Voltaj: | 380V/440V/415V/220V |
2.5-6mm Tel örgüleri kaynak makineleri Yüksek hassasiyet
| kaynak kalitesi: | Yüksek Kalite |
|---|---|
| Kaynak Otomasyonu: | Yüksek Otomasyon |
| kaynak maliyeti: | Düşük maliyetli |

