Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ ce fully automatic chain link fence machine ] eşleşme 13 Ürünler.
Dokunmatik Ekran 440V CE 2m Çayır Çit Makinesi, Zincir Bağlantı Çit Yapma Makinesi
| Ürün adı: | sabit düğümlü çit makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Voltaj: | 220V / 380V / 415V / 440V |
Soğuk Çekilmiş ISO 9001 380V Zincir Bağlantı Mesh Yapma Makinesi
| Ürün adı: | zincir bağlantı çit yapma makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 2-4mm |
| ağırlık: | 1800kg |
PVC Kaplı Elmas Hasır Tel Yapma Makinesi
| Ürün adı: | Tek telli elmas örgü makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 1,3-4,0 mm |
| Kafes genişliği: | 3000mm |

