Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ ce fully automatic chain link fence machine ] eşleşme 13 Ürünler.
Too many requests
| Ürün adı: | Tek telli elmas örgü makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 1,3-4,0 mm |
| Kafes genişliği: | 3000mm |
Basketbol Sahası Tam Otomatik Zincir Bağlantılı Eskrim Makinesi
| Ürün adı: | zincir bağlantı çit yapma makinesi |
|---|---|
| Tel kalınlığı: | 2.0-4.5mm |
| Kafes genişliği: | 4m |
4mm Tam Otomatik Zincir Bağlantı Eskrim Makinesi, Zincir Bağlantı Çit Dokuma Makinesi
| Ürün adı: | Zincir bağlantı çit dokuma makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışındaki makinelere servis verebilecek mühendisler, Video teknik desteği, devreye alma ve eğiti |
| Tel Çapı: | 2mm - 4mm |
CE ISO Servo Motor 4000mm Zincir Bağlantı Dokuma Makinesi
| Ürün adı: | zincir bağlantı çit yapma makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 2-4mm |
| ağırlık: | 2000KGS |
Dokunmatik Ekran Çift Tel Zincir Bağlantı Çit Yapma Makinesi
| Ürün adı: | zincir bağlantı çit yapma makinesi |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Rulman, Redüktör, Motor |
| Servo Motor: | 5.5kW |
Örgü Genişliği 3m Delik Boyutu 50mm Çift Tel 380v Zincir Bağlantı İmalat Makinesi
| Ürün adı: | zincir bağlantı çit makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Tel Çapı: | 2-4mm |
Motor 5.5kw Bükülmüş Kenar Oyun Alanı Zincir Bağlantı Çit Yapma Makinesi
| Ürün adı: | zincir bağlantı çit makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Tel Çapı: | 2-4mm |
3.8 KW Galvanizli Tel PVC Zincir Bağlantı Çit Yapma Makinesi
| Ürün adı: | zincir bağlantı çit yapma makinesi |
|---|---|
| ağırlık: | 1500kg |
| Voltaj: | 380V / 50Hz / Özel |
PLC 3000mm Zincir Bağlantı Çit Yapma Makinesi, Elmas Hasır Tel Yapma Makinesi
| Ürün adı: | Elmas Hasır Yapma Makinesi |
|---|---|
| Hammadde: | galvanizli tel ve pvc kaplı tel |
| Kontrol sistemi: | PLC |
Hayvanlar İçin Otlak 220V Zincir Bağlantı Dokuma Makinesi
| Ürün adı: | sabit düğümlü çit makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| ağırlık: | 9.5T |

