Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ 440v wire mesh spot welding machine ] eşleşme 37 Ürünler.
Esnek Soğuk Haddeleme 380V Güçlendirici Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Kafes Boyutu: | 100 * 100mm-300mm * 300mm (ayarlanabilir) |
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri, devreye alma ve eğitim |
One Worker SCR 100mm İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Kafes Boyutu: | 100 * 100mm-300mm * 300mm (ayarlanabilir) |
| Tel Çapı: | 5-12mm |
Servo Motor Çekme Güçlendirme Hasır Kaynak Makinesi Cnc Çelik Çubuk
| Ürün adı: | Güçlendirme Çelik Çubuk Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 6-12 mm |
| ağ genişliği: | 2500 mm |
Tuğla Gücü Hasır Kaynak Makineleri Çap 1.5-3.0mm Çözgü Boşluğu 75mm
| Ürün adı: | Tuğla kuvveti örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel çapı: | 1.5-3.0mm |
| Çözgü teli alanı: | 75mm,115mm,165mm |
Kanatlı 2.0mm Dia Ce Hasır Kaynak Makineleri Otomatik
| Ürün adı: | Tel örgü kaynak ekipmanları |
|---|---|
| Tel Çapı: | 2.0-3.0mm |
| Sertifika: | CE |
Bobin Uzunluğu 20m Boyut 115mm Tuğla Gücü Hasır Kaynak Makinesi 4.0kw Güç Tasarrufu
| Ürün adı: | Brick Force Mesh Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 1,6-3,0 mm |
| Ağ Boyutu: | 75mm,115mm,230mm |
Tel Çapı 8mm Takviye Hasır Kaynak Makinesi Step Motor
| Ürün adı: | Takviye çelik çubuk hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 4-8mm |
| Endüstriyel gerilim: | 380 / 220V / 415V / 440V |
Genişlik 4ft Hasır Kaynakçı Servo Motor Çekme Elektrikli
| Ürün adı: | Kaynaklı Hasır Makinası |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Garanti: | 2 yıl |
Uzunluk 6m İnşaat Demiri Kaynak Makinesi Delik Boyutu 100*100mm
| Ürün adı: | Takviye ağ kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel çapı: | 5-12 mm |
| Gerilim: | 380V/220V/415V/440V |
Otomatik Hat Takviye Çelik Çubuk Hasır Kaynak Makinesi 12mm Dia
| Ürün adı: | Güçlendirilmiş Çelik Çubuk Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 6-12mm |
| Gerilim: | 380V/220V/415V/440V |

