Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ 440v wire mesh spot welding machine ] eşleşme 37 Ürünler.
Su Soğutma 8mm Yarı Otomatik Kaynak Makinesi, Hasır Nokta Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çelik ızgara kaynak makinası |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri, devreye alma ve eğitim |
| kullanım: | çelik ızgara kaynağı |
Çapraz Ön Kesim 2500D 5.5KW Hasır Punta Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Garanti: | 2 yıl |
CE 4.0-8.0mm Çit Hasır Panel Kaynak Makinesi 415Volt Hassas Kontrol
| Ürün Adı: | Tel örgü panel kaynak makinesi |
|---|---|
| Sertifika: | CE |
| kaynak hızı: | 40-60 kez/dakika |
Panasonic Plc Genişlik 2.5m Donatı Hasır Panel Kaynak Makinası
| Ürün adı: | İnşaat Demiri Hasır Panel Üretim Hattı |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5-12 mm |
| Gerilim: | 380V/220V/415V/440V |
Mesh Boyutu Ayarlanabilir Uzunluk 12m İnşaat Demiri Mesh Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Demiri Hasır Panel Üretim Hattı |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5-12 mm |
| Gerilim: | 380V/220V/415V/440V |
Otomatik Besleme 200mm İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Voltaj: | 380V / 440V / 415V / 220V |
Dokunmatik Ekran 3D 10.5T 3000mm Hasır Yapma Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Voltaj: | 220V / 380V / 415V / 440V |
Beton Kaplama Güçlendirme Hasır Kaynak Makinesi Anma Kapasitesi 150kva
| Ürün adı: | Güçlendirme Mesh Panel Kaynak Makinası |
|---|---|
| Tel çapı: | 5-12 mm |
| Gerilim: | 380V/220V/415V/440V |
İnşaat Mesh 3mm BRC 440V Tel Örgü Makinesi, Otomatik Hasır Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| ağırlık: | 6500kg |
Delik Boyutu Ayarı 415v Örgü Kaynak Makinesi Tam Otomatik Tavuk Kafesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Renk: | Özelleştirilebilir |

