Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ 440v wire mesh spot welding machine ] eşleşme 37 Ürünler.
Hız 120 Zaman / Dakika Genişliği 5 Ft Yetiştirme Ağı için Kaynaklı Tel Ağı Makinesi
| Ürün Adı: | Kaynaklı Hasır Makinesi |
|---|---|
| kaynak hızı: | Dakikada 60-120 kez |
| Ağ Genişliği: | Maks.1.2-2.5m |
Uzunluk 600mm Çap 2.5mm Plc Otomatik Hasır Kaynak Makinası
| Ürün adı: | Kaynaklı Hasır Panel Üretim Hattı |
|---|---|
| Tel Çapı: | 2.5mm-4mm |
| Sertifika: | CE |
Otoyol 12mm Hasır Genişliği 3m Güçlendirici Hasır Kaynak Makinesi Pnömatik
| Ürün adı: | Güçlendirilmiş Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 6-12mm |
| Gerilim: | 380V/220V/415V/440V |
75 Kez Servo Motor Yüksek Son 220V Çit Panel Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Voltaj: | 220V / 380V / 415V / 440V |
Köprü İnşaatı İçin Schneider Switch Güçlendirme Mesh Makinesi
| Ürün adı: | Güçlendirme Mesh Kaynak Tesisi |
|---|---|
| Tel çapı: | 5-12 mm |
| Gerilim: | 380V/220V/415V/440V |
Çap 1.5mm Tavşan Kafesi Cnc Kaynak Mesh Yapma Makinesi
| Ürün adı: | kaynaklı tel örgü makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Garanti: | 2 yıl |

