Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ automatic wire mesh welding machine plc ] eşleşme 269 Ürünler.
Ayrı Kontrol Anti Tırmanma 6m Tel Çit Yapma Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3,0-6,0 mm |
| Kafes genişliği: | Maksimum 3200 mm |
Köprü İnşaatı İçin Schneider Switch Güçlendirme Mesh Makinesi
| Ürün adı: | Güçlendirme Mesh Kaynak Tesisi |
|---|---|
| Tel çapı: | 5-12 mm |
| Gerilim: | 380V/220V/415V/440V |
Tel Çapı 3-6mm Hasır Genişliği 2.5m Hasır Kaynakçı
| Ürün adı: | Kaynaklı Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| hat teli alanı: | 50-250mm |
| Çapraz tel alanı: | 50-300mm |
CE 2500mm Önceden Kesilmiş 6mm Tavuk Mesh Yapma Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Kafes genişliği: | Maks. 2500 mm |
Tel Çapı 3-6mm Ana Motor 7.5kw Hasır Kaynakçı
| Ürün adı: | kaynaklı ızgara çit kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Garanti: | 2 yıl |
Too many requests
| Ürün adı: | Tek telli elmas örgü makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 1,3-4,0 mm |
| Kafes genişliği: | 3000mm |
Servo Motor 1.5T 3000mm Kaynaklı Hasır Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 4-9 mm |
| Kafes genişliği: | 3000mm |
75 Kez Servo Motor Yüksek Son 220V Çit Panel Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Voltaj: | 220V / 380V / 415V / 440V |
150mm Tristörlü Senkron 2.3m Takviye Mesh Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5-12mm |
| Voltaj: | 380 / 220V / 415V / 440V |
Hava Silindir Çit Panel Makinası
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3.0-6.0mm |
| Kafes genişliği: | Max. Maks. Alan sayısı 2500mm 2500 mm |

