Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ automatic wire mesh welding machine plc ] eşleşme 269 Ürünler.
Elektrotlar 14PCS 3D 3000mm Tel Çit Yapma Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Voltaj: | 220V / 380V / 415V / 440V |
Kalınlık Demir Levha 30mm Motor 18kw Takviye Hasır Kaynakçı
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Demir levhanın kalınlığı: | 30mm |
| Makina ağırlığı: | 8500kg |
Mitsubishi Ön Düzeltilmiş 3m Kaynak Hasır Yapma Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 656 mm ve 868 mm |
| Kafes genişliği: | 2500mm |
İnşaat Demiri Boyutu 4-8mm Çit Örgü Panel Kaynak Makinesi Su Soğutma Sistemi
| Ürün adı: | Takviye ağ kaynak makinesi |
|---|---|
| kullanım: | kaynak çelik hasır |
| Kaynak hızı: | 40-70 kez/dak |
GWC-2500B Servo Motor 3m Tel Çit Yapma Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Kaynak hızı: | 40-60 kez / dakika |
Dokunmatik Ekran CE 15KW 2400mm İnşaat Demiri Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Hammadde: | Deforme çubuk yuvarlak çubuk galvanizli tel |
| Örgü panelin genişliği: | 2400mm |
30mm Hasır Rulo Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Metal levhanın kalınlığı: | 25mm |
| Makina ağırlığı: | 4.5t |
150kva Power Roof 2400mm Hasır Rulo Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Makinenin işçiye ihtiyacı var: | İki kişi |
| Kontrol sistemi: | PLC Panasonic markası |
PLC Su Soğutma 7.5KW Hasır Panel Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Malzeme: | Nervürlü çelik çubuk, alçak çelik tel, galvanizli tel. |
| İşgücü maliyeti: | İki kişi |
CE Bobin Beslemeli 100m Hasır Rulo Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Metal levhanın kalınlığı: | 30mm |
| Makina ağırlığı: | 4.5t |

