Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ automatic wire mesh welding machine plc ] eşleşme 269 Ürünler.
Silikon Servo Motorlu CE 150mm Çayır Çit Makinası
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Mesh sistemi çekerek: | Servo motor ve hava silindiri kontrolü ile |
| Kaynak teorisi: | Direnç kaynağı |
Dokunmatik Ekran CNC 415V 12m Takviyeli Mesh Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynağının Güçlendirilmesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5-12mm |
| Voltaj: | 380 / 220V / 415V / 440V |
Hava Silindir 65 Kez Silikon Tavuk Mesh Yapma Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Mesh sistemi çekerek: | Servo motor ve hava silindiri kontrolü ile |
| Kaynak teorisi: | Direnç kaynağı |
Genişlik 2.5m 12mm Kaynak Güçlendirme Mesh Makinesi Panasonic Kontrol Sistemi
| Ürün adı: | Takviye ağ kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel çapı: | 5-12 mm |
| Gerilim: | 380V/220V/415V/440V |
Hat Teli Otomatik Besleme Mesh Uzunluğu 60m Yol Gi Tel Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Kafes genişliği: | 1200 mm, 1500 mm, 2000 mm, 2500 mm |
| Tel Çapı: | 2.5-6.0mm |
Elektrikli Karayolu BRC Hassas Takviyeli Hasır Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5-12mm |
| Voltaj: | 380 / 220V / 415V / 440V |
GWC 2500B Tel Çit Yapma Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Demiryolu, otoyol, havaalanı, liman korumasında kullanılır. |
| Mesh Genişliği: | 2500 mm (standart ağ genişliği) |
Çap 1.5mm Tavşan Kafesi Cnc Kaynak Mesh Yapma Makinesi
| Ürün adı: | kaynaklı tel örgü makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Garanti: | 2 yıl |
SMC Hava Silindir 200KVA Hasır Panel Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| kaynak transformatörü: | 200KVA (Su soğutma) |
| Kaynak bakır elektrot malzemesi: | Krom Zirkonyum Bakır |
GWC 2500C Firma Çelik 868mm Kaynaklı Hasır Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 656 mm ve 868 mm |
| Kafes genişliği: | 2500mm |

