Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ automatic wire mesh welding machine plc ] eşleşme 269 Ürünler.
8mm Panel Rulo ISO9001 Otomatik Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm veya 4-8 mm |
| Sertifika: | CE,ISO9001 |
Midium Ölçekli 8mm 1.5T Otomatik Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 4-8mm |
| Mesh Genişliği: | 2500mm (özelleştirilmiş) |
CE Boyut 1.6-3.0mm Tuğla Kuvveti Hasır Kaynak Makinesi PLC Kontrolü
| Ürün adı: | Brick Force Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Boyuna tel tipi: | bobin teli besleme |
| çapraz tel tipi: | önceden kesilmiş |
Hasır Genişliği 2m Uzunluk 6m Çelik Hasır Kaynak Makinesi PLC Kontrolü
| Ürün adı: | Çelik Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 3-6mm |
| Ağırlık: | 4500kg |
2.5m İnşaat Hasır Kaynak Makinesi, Otomatik Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Voltaj: | 380V / 440V / 415V / 220V |
Kaynak Hızı Hızlı Örgü Genişliği 2500mm Hasır Kaynak Makinesi Plc
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
Uzunluk 600mm Çap 2.5mm Plc Otomatik Hasır Kaynak Makinası
| Ürün adı: | Kaynaklı Hasır Panel Üretim Hattı |
|---|---|
| Tel Çapı: | 2.5mm-4mm |
| Sertifika: | CE |
Mitsubishi GWC 2500A 150mm Eksen Hasır Kaynak Makinaları
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm veya 4-8 mm |
| Kafes genişliği: | Maksimum 3000 mm |
Kırmızı Bakır PLC 5.5kw 2500mm Hasır Kaynak Makinaları
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tamamlanmış ürün: | Rulo örgü ve örgü panel |
| Rulo örgü uzunluğu: | Max. Maks. Alan sayısı 80m 80 milyon |
Pet Kafes Hasır Kaynak Makineleri Motor 4.0kw Delik Boyutu 25.4 * 25.4mm
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Renk: | Özelleştirilebilir |

