Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ automatic wire mesh welding machine plc ] eşleşme 269 Ürünler.
Çapraz Ön Kesim 2500D 5.5KW Hasır Punta Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Garanti: | 2 yıl |
Mitsubishi Plc Dokunmatik Ekranlı Çelik 6mm Kaynaklı Hasır Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Çelik Levha Kalınlığı: | 25mm |
| kaynak transformatörü: | 125KVA * 6 ADET |
İnşaat Demiri Çapı 5-12mm Delik 100*100mm Kaynak Mesh Yapma Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5 mm - 12 mm |
| Sertifika: | CE |
Boyut 1 İnç Tavuk Kafesi 2.7mm Kaynak Hasır İmalat Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 1.5-2.7mm |
| Dikey tel Boşluk: | 1/2 inç 1 inç 2 inç 3 inç 4 inç |
40 Kez GWC 2500D 200 KVA Tel Net Yapma Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri, Video teknik destek |
| Sertifika: | CE |
Çapraz Tel Hazne Yükü 5.5kw Kaynaklı Hasır Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Sertifika: | CE |
Yeşil Renkli Sarma Çapraz Hasır Çit Yapma Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Sargı örgü uzunluğu: | 10-100m |
| Sargı örgü makine motoru: | 2.2kw |
Tavuk Kafesi 2.5mm Cins Ce Gi Tel Kaynak Makinesi Güçlü Mekanik Yapı
| Ürün adı: | cins örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 2.5mm-4mm |
| Sertifika: | CE |
380V 3 Faz 22KW İnşaat Demiri Kaynak Makinesi Güçlendirme
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5-12mm |
| Voltaj: | 380V 50Hz 3 Faz / Özelleştirilmiş |

