Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ automatic wire mesh welding machine plc ] eşleşme 269 Ürünler.
100 Kez Pnömatik 12m Hasır Panel Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-8 mm veya 5-12 mm |
| Mesh Genişliği: | 2500mm |
Su Soğutma 8mm Yarı Otomatik Kaynak Makinesi, Hasır Nokta Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çelik ızgara kaynak makinası |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri, devreye alma ve eğitim |
| kullanım: | çelik ızgara kaynağı |
Trafo Kapasitesi 160KVA Genişlik 2.5m Hasır Punta Kaynak Makinesi
| Ürün Adı: | Hasır Punta Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Delik büyüklüğü: | 50*50mm 100*100mm 150*150mm 200*200mm |
| Ağ Genişliği: | 1000mm.1200mm,1500mm,2000mm,2500mm |
20mm Hasır Panel Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Kafes genişliği: | 2500mm |
Kaynak Trafosu 160kva Panasonic Plc Hasır Panel Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Kaynaklı Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Çelik telin kalınlığı: | 3-6 mm |
| hat teli alanı: | 50-200mm |
PLC Beton Takviye Hasır Panel Kaynak Makinesi İnşaat Demiri Çapı 12mm
| Ürün adı: | Beton Takviye Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 5-12mm |
| Ağırlık: | 10T |
Prison Guard CE 76.2x12.7mm Hasır Panel Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3,0-6,0 mm |
| Kafes genişliği: | Maksimum 3200 mm |
Dokunmatik Ekran 65 Kez 1.5 Ton 11KW İnşaat Demiri Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| İnşaat demiri kalınlığı: | 3.0-8.0 mm |
| Mesh Genişliği: | 1000-3000mm |
Genişlik 4ft Hasır Kaynakçı Servo Motor Çekme Elektrikli
| Ürün adı: | Kaynaklı Hasır Makinası |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Garanti: | 2 yıl |
Nervürlü Çelik 1000mm 2.4m Hasır Panel Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| İnşaat demiri kalınlığı: | 3.0-8.0 mm |
| Mesh Genişliği: | 1000-2500mm |

