Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ fence mesh welding machine precise control ] eşleşme 59 Ürünler.
Otomatik Besleme 200mm İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Voltaj: | 380V / 440V / 415V / 220V |
Otomatik Hat Takviye Çelik Çubuk Hasır Kaynak Makinesi 12mm Dia
| Ürün adı: | Güçlendirilmiş Çelik Çubuk Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 6-12mm |
| Gerilim: | 380V/220V/415V/440V |
Uzunluk 3m Önceden Kesilmiş Çelik Hasır Kaynak Makinesi Çapraz Tel Hazne Yükü 1 Ton
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| Hat teli tipi: | Ön düzeltme ve önceden kesme |
| Çapraz tel tipi: | Ön düzeltme ve önceden kesme |
Alçak Gerilim Paslanmaz Çelik 2.6mm Rulo Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | kaynaklı tel örgü makinesi |
|---|---|
| Kafes tipi: | Rolling Mesh |
| Delik büyüklüğü: | 12,5 * 12,5 mm - 75 * 75 mm |
3000mm Hava Silindir 160KVA Çit Yapma Makinesi, Otomatik Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Sertifika: | CE |
Schneider Switch 60PCS 70 Kez Hasır Kaynak Makinası
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Sertifika: | CE |
Delik Boyutu 50 * 200mm Demiryolu Mesh kaynak makinesi Servo Motor Çek
| Ürün Adı: | Çit Örgü Kaynak Ekipmanları |
|---|---|
| tel çapı: | 2,5-6 mm |
| kaynak hızı: | 50-75 kez/dk |
Otomatik Delikli 300mm Hasır Kaynak Makinaları
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Hat tel tipi: | Hazne cihazına yerleştirilmiş önceden düzeltilmiş ve önceden kesilmiş |
| Çapraz tel tipi: | Adımlı motorla önceden düzeltin ve önceden kesilmiş otomatik besleme |
Bahar Mitsubishi 12m İnşaat Demiri Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5.0-9.0mm |
| Kaynak ağı genişliği: | 2500mm |
2500mm Hasır Kaynak Makinaları
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Hat tel tipi: | Hazne cihazına yerleştirilmiş önceden düzeltilmiş ve önceden kesilmiş |
| Çapraz tel tipi: | Adımlı motorla önceden düzeltin ve önceden kesilmiş otomatik besleme |

