Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ fence mesh welding machine precise control ] eşleşme 59 Ürünler.
Genişliği 2m Kaynaklı Çit Ağı Kaynaklama Makinesi Çapraz Tel Boşluğu için 50-200mm
| Ürün Adı: | Çit Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Verilir: | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Garanti: | 2 yıl |
3-6mm Çit Muhafız Çit Mesh kaynak makinesi Çapraz Tel Uzayı 50-200mm Plc
| tel çapı: | 3-6mm |
|---|---|
| Voltaj: | 380V/50HZ/Özelleştirilmiş |
| kaynak hızı: | 50-75 kez/dk |
CE 75 Kez Min Başına 6mm Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Hat tel tipi: | Hazne cihazına yerleştirilmiş önceden düzeltilmiş ve önceden kesilmiş |
| Çapraz tel tipi: | Adımlı motorla önceden düzeltin ve önceden kesilmiş otomatik besleme |
Sayısal Kontrol 4KW 40PCS Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Sertifika: | CE |
Line Wire Coil Feeding Fence Mesh Welding Machine For Width 2m (Düz kablo sarmal besleme çitleri için örgü kaynak makinesi)
| Ürün Adı: | Çit Mesh Kaynak Üretim Hattı |
|---|---|
| tel çapı: | 2,5-6 mm |
| kaynak hızı: | 50-75 kez/dk |
CNC Schneider Switch 6mm Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Garanti: | 2 yıl |
Örgü Uzunluğu 6m Döndürme Çit Örgü Kaynak Makinesi Hızlı Hız
| Ürün adı: | Tel Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6mm |
| Ağ Genişliği: | 2m |
CE 4.0-8.0mm Çit Hasır Panel Kaynak Makinesi 415Volt Hassas Kontrol
| Ürün Adı: | Tel örgü panel kaynak makinesi |
|---|---|
| Sertifika: | CE |
| kaynak hızı: | 40-60 kez/dakika |
Servo Motor Çekme Mesh Cnc Kaynaklı 6.0mm Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Kaynaklı Tel Çit Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| hat teli alanı: | 50-250mm |
| Çapraz tel alanı: | 50-300mm |
Otomatik GWC 3000 2000mm Hasır Kaynak Makinaları
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Sertifika: | CE |

