Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ fence mesh welding machine precise control ] eşleşme 59 Ürünler.
Çapraz Tel Hazne Yükü 5.5kw Kaynaklı Hasır Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Sertifika: | CE |
Düşük Gürültülü CE 1500mm 1.5KW Kaynaklı Hasır Makinesi
| Ürün adı: | kaynaklı tel örgü makinesi |
|---|---|
| Kafes tipi: | Rolling Mesh |
| Delik büyüklüğü: | 12,5 * 12,5 mm - 75 * 75 mm |
Duvar İnşaatı 2.4m 2.2KW Takviyeli Hasır Makinesi, Dikenli Tel Eskrim Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Kaynak ağı genişliği: | 1200mm |
| Kafes Boyutu: | 50 * 50 mm'den 200 * 200 mm'ye |
Sabit Düğüm Servo Motor Hasır Eskrim Makinesi Kalma Tel Alanı 75mm
| Ürün adı: | Sabit Düğümlü Çit Makinası |
|---|---|
| tip: | tam otomatik |
| İşlev: | Kararlı |
Tel Çapı 3-6mm Hasır Genişliği 2.5m Hasır Kaynakçı
| Ürün adı: | Kaynaklı Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| hat teli alanı: | 50-250mm |
| Çapraz tel alanı: | 50-300mm |
CE Sabit Düğüm Geyik Çit Makinesi Kalma Tel Boyutu 2-2.8mm Servo Motor 7.5kw
| Ürün adı: | Sabit Düğüm Geyik Çit Makinası |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| tip: | tam otomatik |
Tel Boyutu 2.6mm Geyik Sabit Düğümlü Çit Makinesi Çekme Dayanımı 850n
| Ürün adı: | Sabit Düğüm Geyik Çit Makinası |
|---|---|
| Ağırlık: | 7770kg |
| HIZ: | 30 satır/dak |
Plc Sabit Düğüm Çayır Çit Makinası Hayvan Koruma Mesh Genişliği 2440mm
| Ürün Adı: | Sabit düğüm Çayır çit makinesi |
|---|---|
| Ağırlık: | 8000kg |
| Türü: | Tam Otomatik, Sabit Düğümlü Çayır Çit Makinası |

