Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ fence mesh welding machine precise control ] eşleşme 59 Ürünler.
Hız 100 Kez Hasır Kaynak Makineleri Motor 4.0kw Ruloda
| Ürün adı: | Kaynaklı Rulo Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| Tel çapı: | 0.45-2.6mm |
| Sertifika: | CE |
Otoyol 12mm Hasır Genişliği 3m Güçlendirici Hasır Kaynak Makinesi Pnömatik
| Ürün adı: | Güçlendirilmiş Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 6-12mm |
| Gerilim: | 380V/220V/415V/440V |
2.5m İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Voltaj: | 380V / 440V / 415V / 220V |
Çapraz Tel Alanı 50-200mm Otomatik Hasır Kaynak Makinesi 415V 440V
| Ürün adı: | Tam Otomatik Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Verilir: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği, Saha bakım ve onarım ser |
| Tel Çapı: | 3-6mm |
GWC 2500D Dokunmatik Ekran 15KW İnşaat Demiri Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| kaynak transformatörü: | 200KVA (Su soğutma) |
| Kaynak bakır elektrot malzemesi: | Krom Zirkonyum Bakır |
2.5m İnşaat Hasır Kaynak Makinesi, Otomatik Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Voltaj: | 380V / 440V / 415V / 220V |
Mekanik Çizim 3mm 5.5KW Rulo Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Örgü yöntemi çizme: | Mekanik çizim ağı |
| Mesh Genişliği: | 1200 mm 1500 mm 2000 mm 2500 mm |
Güvenlik Çit Hasır Kaynak Makinesi 3-6mm Çap
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Üretim Hattı |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlandı: | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| tel çapı: | 3-6mm |
2500D 5mm 65 Kez İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5.0-9.0mm |
| Kaynak ağı genişliği: | 2500mm |
50mm Takviyeli Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Çelik çubuk kalınlığı: | 4,0-9,0 mm |
| Makine tipi: | Mekanik |

