Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ fence mesh welding machine precise control ] eşleşme 59 Ürünler.
CNC Dokunmatik Ekran 7.5KW Hasır Panel Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-8mm |
| Kafes genişliği: | 2500mm |
Hız 65t / Min Otoyol Çit Hasır Kaynak Makineleri 5.5kw
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Üretim Hattı |
|---|---|
| Boyuna tel tipi: | bobin teli besleme |
| çapraz tel tipi: | önceden kesilmiş |
Çelik Genişlik 1200mm Dokunmatik Ekran Kaynaklı Örgü Yapma Makinesi Ana Motor 4.0kw
| Ürün adı: | Kaynaklı Çelik Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Tel çapı: | 3-6 mm |
İnşaat Demiri Boyutu 4-8mm Çit Örgü Panel Kaynak Makinesi Su Soğutma Sistemi
| Ürün adı: | Takviye ağ kaynak makinesi |
|---|---|
| kullanım: | kaynak çelik hasır |
| Kaynak hızı: | 40-70 kez/dak |
50-200mm çelik için inşaat kaynaklı tel örgü makinesi
| kaynak hızı: | Yüksek hız |
|---|---|
| Türü: | Hasır Kaynak Makinaları |
| kaynak gücü: | Yüksek güç |
Çit Koruma Rulo Tel Çapı 3mm Kaynaklı Hasır Yapma Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| Tel çapı: | 2.5-6mm |
| ağ genişliği: | 2m |
100 Kez Pnömatik 12m Hasır Panel Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-8 mm veya 5-12 mm |
| Mesh Genişliği: | 2500mm |
220V ISO 9001 Ön Kesimli 0.9m Kaynak Hasır Yapma Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 4-8mm |
| Sertifika: | CE,ISO9001 |
Delik Boyutu 10 * 10cm İnşaat 3-6mm Kaynaklı Hasır Yapma Makinesi
| Ürün adı: | Rulo Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| Tel çapı: | 3-6 mm |
| Kontrol sistemi: | PLC ve dokunmatik ekran ile |
Kaynak Trafosu 160kva Panasonic Plc Hasır Panel Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Kaynaklı Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Çelik telin kalınlığı: | 3-6 mm |
| hat teli alanı: | 50-200mm |

