Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ fence mesh welding machine precise control ] eşleşme 59 Ürünler.
Uzunluğu 25m Kaynaklı Tel Ağı Makine Deliği Boyutu 100*100mm Çatı Yapımı İçin
| Ürün Adı: | Kaynaklı Hasır Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 3,0-5,0 mm |
| kaynak hızı: | 70-85 saat/dakika |
PLC Mitsubishi 1200mm Çelik Izgara Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çelik ızgara kaynak makinası |
|---|---|
| Çapraz çubuk aralığı: | 5 * 5-8 * 8mm |
| Izgara genişliği: | en fazla 1200 mm |
Hız 120 Zaman / Dakika Genişliği 5 Ft Yetiştirme Ağı için Kaynaklı Tel Ağı Makinesi
| Ürün Adı: | Kaynaklı Hasır Makinesi |
|---|---|
| kaynak hızı: | Dakikada 60-120 kez |
| Ağ Genişliği: | Maks.1.2-2.5m |
Besleme Açıklığı 50 * 50mm Çelik Rulo Hasır Yapma Makinesi Hattı Otomatik Olarak
| Ürün adı: | Bobin Hasır Üretim Hattı |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Verilir: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği, Saha bakım ve onarım ser |
| Tel Çapı: | 3-6mm |
Siemens PLC Servo Motor 3-6mm Hasır Panel Makinesi 7.5kw Tam Otomatik
| Ürün adı: | Hasır Panel Üretim Hattı |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Verilir: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği, Saha bakım ve onarım ser |
| Tel Çapı: | 3-6mm |
Hava Silindir Çit Panel Makinası
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3.0-6.0mm |
| Kafes genişliği: | Max. Maks. Alan sayısı 2500mm 2500 mm |
Yüksek Mukavemet Sabit Düğüm 200m Sığır Çit Makinası
| Ürün adı: | sabit düğümlü çit makinesi |
|---|---|
| güç: | 7.5kW |
| hız: | 21600row / gün |
Elektrikli Karayolu BRC Hassas Takviyeli Hasır Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5-12mm |
| Voltaj: | 380 / 220V / 415V / 440V |
Doğru 160KVA 7.5KW 3000mm Kaynaklı Hasır Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3.0-6.0mm |
| Kafes genişliği: | Max. Maks. Alan sayısı 3000mm 3000 mm |
Ön Doğrultma Rulo 5mm Hasır Çit Yapma Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Örgü yöntemi çizme: | Mekanik çizim ağı |
| Mesh Genişliği: | 1200 mm 1500 mm 2000 mm 2500 mm |

