Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ automatic wire mesh welding machine plc ] eşleşme 269 Ürünler.
Sabit Düğüm Servo Motor Hasır Eskrim Makinesi Kalma Tel Alanı 75mm
| Ürün adı: | Sabit Düğümlü Çit Makinası |
|---|---|
| tip: | tam otomatik |
| İşlev: | Kararlı |
Plc Yüksekliği 2.5m Brc Çimenlik Çit için Kaynaklı Tel Ağı Makinesi
| Ürün Adı: | BRC Tel örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Uzunlu kablo besleme: | bobin teli |
| Çapraz tel tipi besleme: | önceden kesilmiş |
Dokunmatik Ekran Kaynaklı Hasır İmalat Makinesi ile Kırmızı Boyama Plc Kontrolü
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tamamlanmış ürün: | Rulo ağda |
| Rulo örgü uzunluğu: | 60m |
220V ISO 9001 Ön Kesimli 0.9m Kaynak Hasır Yapma Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 4-8mm |
| Sertifika: | CE,ISO9001 |
Kapasite 30T Delik Boyutu 150mm güçlendirme çelik çubuğu Mesh kaynak makinesi
| Ürün Adı: | Güçlendirme çelik çubuk örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Verilir: | İşe koyma ve eğitim,Video teknik desteği |
| tel çapı: | 5-12mm |
Ön Doğrultma Rulo 5mm Hasır Çit Yapma Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Örgü yöntemi çizme: | Mekanik çizim ağı |
| Mesh Genişliği: | 1200 mm 1500 mm 2000 mm 2500 mm |
Servo Motor Çekici Saldırılmış Tel Ağı Makinesi Plc Diametresi 3mm için
| Ürün Adı: | Çit Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 3-6mm |
| kaynak hızı: | 50-75 kez/dk |
Genişlik 2500mm Delik Boyutu 50-200mm Kaynaklı Hasır Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
CE 4.0-8.0mm Çit Hasır Panel Kaynak Makinesi 415Volt Hassas Kontrol
| Ürün Adı: | Tel örgü panel kaynak makinesi |
|---|---|
| Sertifika: | CE |
| kaynak hızı: | 40-60 kez/dakika |
Doğru 160KVA 7.5KW 3000mm Kaynaklı Hasır Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3.0-6.0mm |
| Kafes genişliği: | Max. Maks. Alan sayısı 3000mm 3000 mm |

