Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ high precision wire mesh welding machines ] eşleşme 90 Ürünler.
Otomatik GWC 3000 2000mm Hasır Kaynak Makinaları
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Sertifika: | CE |
2500mm Hasır Kaynak Makinaları
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Hat tel tipi: | Hazne cihazına yerleştirilmiş önceden düzeltilmiş ve önceden kesilmiş |
| Çapraz tel tipi: | Adımlı motorla önceden düzeltin ve önceden kesilmiş otomatik besleme |
Otomatik Delikli 300mm Hasır Kaynak Makinaları
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Hat tel tipi: | Hazne cihazına yerleştirilmiş önceden düzeltilmiş ve önceden kesilmiş |
| Çapraz tel tipi: | Adımlı motorla önceden düzeltin ve önceden kesilmiş otomatik besleme |
Hız 100 Kez Hasır Kaynak Makineleri Motor 4.0kw Ruloda
| Ürün adı: | Kaynaklı Rulo Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| Tel çapı: | 0.45-2.6mm |
| Sertifika: | CE |
Çapraz Tel Alanı 50-200mm Otomatik Hasır Kaynak Makinesi 415V 440V
| Ürün adı: | Tam Otomatik Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Verilir: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği, Saha bakım ve onarım ser |
| Tel Çapı: | 3-6mm |
CE Boyut 1.6-3.0mm Tuğla Kuvveti Hasır Kaynak Makinesi PLC Kontrolü
| Ürün adı: | Brick Force Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Boyuna tel tipi: | bobin teli besleme |
| çapraz tel tipi: | önceden kesilmiş |
Güvenlik Çit Hasır Kaynak Makinesi 3-6mm Çap
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Üretim Hattı |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlandı: | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| tel çapı: | 3-6mm |
2.5m İnşaat Hasır Kaynak Makinesi, Otomatik Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Voltaj: | 380V / 440V / 415V / 220V |
Bobin Uzunluğu 20m Boyut 115mm Tuğla Gücü Hasır Kaynak Makinesi 4.0kw Güç Tasarrufu
| Ürün adı: | Brick Force Mesh Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 1,6-3,0 mm |
| Ağ Boyutu: | 75mm,115mm,230mm |
Hız 65t / Min Otoyol Çit Hasır Kaynak Makineleri 5.5kw
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Üretim Hattı |
|---|---|
| Boyuna tel tipi: | bobin teli besleme |
| çapraz tel tipi: | önceden kesilmiş |

