Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ high precision wire mesh welding machines ] eşleşme 90 Ürünler.
Tel Çapı 5-12mm Panel 2.5m Takviyeli Hasır Kaynak Makinesi Üç Fazlı
| Ürün adı: | Takviye ağ kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5-12 mm |
| Gerilim: | 380V 50Hz 3 Faz/Özelleştirilmiş |
Otoyol 12mm Hasır Genişliği 3m Güçlendirici Hasır Kaynak Makinesi Pnömatik
| Ürün adı: | Güçlendirilmiş Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 6-12mm |
| Gerilim: | 380V/220V/415V/440V |
6.0mm Panel Mesh kaynak makinesi Yüksek istikrar ve yüksek hız
| Kaynak esnekliği: | Yüksek Esneklik |
|---|---|
| Kaynak Verimliliği: | Yüksek verim |
| Kaynak Otomasyonu: | Yüksek Otomasyon |
Genişliği 2m Kaynaklı Çit Ağı Kaynaklama Makinesi Çapraz Tel Boşluğu için 50-200mm
| Ürün Adı: | Çit Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Verilir: | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Garanti: | 2 yıl |
Alçak Gerilim Paslanmaz Çelik 2.6mm Rulo Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | kaynaklı tel örgü makinesi |
|---|---|
| Kafes tipi: | Rolling Mesh |
| Delik büyüklüğü: | 12,5 * 12,5 mm - 75 * 75 mm |
10mm Nervürlü Güçlendirici Hasır Kaynak Makinesi Hızı 80 Kez / Dakika
| Ürün adı: | Güçlendirici Hasır Kaynak Ekipmanı |
|---|---|
| ağ panelinin genişliği: | 3000mm |
| Hat teli alanı: | 100-250mm |
GWC 2500D Dokunmatik Ekran 15KW İnşaat Demiri Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| kaynak transformatörü: | 200KVA (Su soğutma) |
| Kaynak bakır elektrot malzemesi: | Krom Zirkonyum Bakır |
50mm Takviyeli Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Çelik çubuk kalınlığı: | 4,0-9,0 mm |
| Makine tipi: | Mekanik |
Otomatik Hat Takviye Çelik Çubuk Hasır Kaynak Makinesi 12mm Dia
| Ürün adı: | Güçlendirilmiş Çelik Çubuk Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 6-12mm |
| Gerilim: | 380V/220V/415V/440V |
Açıklık 100x100mm İnşaat Hasır Yapma Makinesi Örgü Uzunluğu 3m
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Yapma Makinesi |
|---|---|
| ana motor: | 5.5 kw |
| kullanım: | çelik çubuk kaynaklı hasır üretmek |

