Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ high precision wire mesh welding machines ] eşleşme 90 Ürünler.
Mesh Genişliği 2.4m Delik Boyutu 100mm için Conforce Tel Ağı Yapma Makinesi
| Ürün Adı: | Conforce tel yapma makinesi |
|---|---|
| ağ genişliği: | 2400mm |
| Hat teli tipi: | bobin teli besleme |
Panel Rulo GWCD 2500 İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tamamlanmış ürün: | Rulo örgü ve örgü panel |
| Rulo örgü uzunluğu: | Max. Maks. Alan sayısı 80m 80 milyon |
Otomatik Yükleme Ağı Uzunluğu 6m Güçlendirici Çelik Çubuk Ağı Kaynak Makinesi
| Ürün Adı: | Güçlendirilmiş Çelik Çubuk Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Verilir: | İşe koyma ve eğitim,Video teknik desteği |
| tel çapı: | 5-12mm |
Delik Boyutu 50 * 200mm Demiryolu Mesh kaynak makinesi Servo Motor Çek
| Ürün Adı: | Çit Örgü Kaynak Ekipmanları |
|---|---|
| tel çapı: | 2,5-6 mm |
| kaynak hızı: | 50-75 kez/dk |
Line Wire Coil Feeding Fence Mesh Welding Machine For Width 2m (Düz kablo sarmal besleme çitleri için örgü kaynak makinesi)
| Ürün Adı: | Çit Mesh Kaynak Üretim Hattı |
|---|---|
| tel çapı: | 2,5-6 mm |
| kaynak hızı: | 50-75 kez/dk |
50-200mm çelik için inşaat kaynaklı tel örgü makinesi
| kaynak hızı: | Yüksek hız |
|---|---|
| Türü: | Hasır Kaynak Makinaları |
| kaynak gücü: | Yüksek güç |
Servo Motor Takviyeli Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm veya 4-8 mm |
| Kafes genişliği: | Maksimum 3000 mm |
7.5KW 415V Tam Otomatik Kaynaklı Hasır Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Garanti: | 2 yıl |
3000mm Hava Silindir 160KVA Çit Yapma Makinesi, Otomatik Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Sertifika: | CE |
CE 75 Kez Min Başına 6mm Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Hat tel tipi: | Hazne cihazına yerleştirilmiş önceden düzeltilmiş ve önceden kesilmiş |
| Çapraz tel tipi: | Adımlı motorla önceden düzeltin ve önceden kesilmiş otomatik besleme |

