Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ high precision wire mesh welding machines ] eşleşme 90 Ürünler.
PLC Beton Takviye Hasır Panel Kaynak Makinesi İnşaat Demiri Çapı 12mm
| Ürün adı: | Beton Takviye Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 5-12mm |
| Ağırlık: | 10T |
Zaman Plakası Başına 3 Puan 3mm Çelik Izgara Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çelik ızgara kaynak makinası |
|---|---|
| tırtıklı düz çubuk: | 2,5 * 25 - 6 * 65 mm |
| Çapraz bükülmüş çubuk: | 5 * 5 mm - 8 * 8mm |
3-6mm Çelik Tel Doğrultma Kesme Makinesi Yüksek Hızlı 120m/Dk
| Ürün adı: | Tel doğrultma ve kesme makinası |
|---|---|
| Ağırlık: | 1200kg |
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
Hava Silindir Çit Panel Makinası
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3.0-6.0mm |
| Kafes genişliği: | Max. Maks. Alan sayısı 2500mm 2500 mm |
Motor 4.0kw Çelik 2-4mm Tel Doğrultma ve Kesme Makinası
| Ürün adı: | Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası |
|---|---|
| Tel çapı: | 2-4 mm |
| Motor: | 4.0kw |
Tel Boyutu 2.6mm Geyik Sabit Düğümlü Çit Makinesi Çekme Dayanımı 850n
| Ürün adı: | Sabit Düğüm Geyik Çit Makinası |
|---|---|
| Ağırlık: | 7770kg |
| HIZ: | 30 satır/dak |
Yüksek Mukavemet Sabit Düğüm 200m Sığır Çit Makinası
| Ürün adı: | sabit düğümlü çit makinesi |
|---|---|
| güç: | 7.5kW |
| hız: | 21600row / gün |
Duvar İnşaatı 2.4m 2.2KW Takviyeli Hasır Makinesi, Dikenli Tel Eskrim Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Kaynak ağı genişliği: | 1200mm |
| Kafes Boyutu: | 50 * 50 mm'den 200 * 200 mm'ye |
İnşaat Demiri Boyutu 3-8mm Tel Doğrultma ve Kesme Makinesi Uzunluğu 6m
| Ürün Adı: | İnşaat demiri Doğrultma ve Kesme Makinası |
|---|---|
| Ağırlık: | 1200kg |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir: | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
CE Sabit Düğüm Geyik Çit Makinesi Kalma Tel Boyutu 2-2.8mm Servo Motor 7.5kw
| Ürün adı: | Sabit Düğüm Geyik Çit Makinası |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| tip: | tam otomatik |

