Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ high precision wire mesh welding machines ] eşleşme 90 Ürünler.
Tavuk Kafesi 2.5mm Cins Ce Gi Tel Kaynak Makinesi Güçlü Mekanik Yapı
| Ürün adı: | cins örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 2.5mm-4mm |
| Sertifika: | CE |
Çit Koruma Rulo Tel Çapı 3mm Kaynaklı Hasır Yapma Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| Tel çapı: | 2.5-6mm |
| ağ genişliği: | 2m |
Genişlik 2.5m 12mm Kaynak Güçlendirme Mesh Makinesi Panasonic Kontrol Sistemi
| Ürün adı: | Takviye ağ kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel çapı: | 5-12 mm |
| Gerilim: | 380V/220V/415V/440V |
SMC Hava Silindir 200KVA Hasır Panel Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| kaynak transformatörü: | 200KVA (Su soğutma) |
| Kaynak bakır elektrot malzemesi: | Krom Zirkonyum Bakır |
İnşaat Demiri Boyutu 4-8mm Çit Örgü Panel Kaynak Makinesi Su Soğutma Sistemi
| Ürün adı: | Takviye ağ kaynak makinesi |
|---|---|
| kullanım: | kaynak çelik hasır |
| Kaynak hızı: | 40-70 kez/dak |
100 Kez Pnömatik 12m Hasır Panel Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-8 mm veya 5-12 mm |
| Mesh Genişliği: | 2500mm |
PLC Su Soğutma 7.5KW Hasır Panel Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Malzeme: | Nervürlü çelik çubuk, alçak çelik tel, galvanizli tel. |
| İşgücü maliyeti: | İki kişi |
Delik Boyutu 10 * 10cm İnşaat 3-6mm Kaynaklı Hasır Yapma Makinesi
| Ürün adı: | Rulo Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| Tel çapı: | 3-6 mm |
| Kontrol sistemi: | PLC ve dokunmatik ekran ile |
Servo Motor 1.5T 3000mm Kaynaklı Hasır Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 4-9 mm |
| Kafes genişliği: | 3000mm |
Kaynak Trafosu 160kva Panasonic Plc Hasır Panel Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Kaynaklı Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Çelik telin kalınlığı: | 3-6 mm |
| hat teli alanı: | 50-200mm |

