Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ high precision wire mesh welding machines ] eşleşme 90 Ürünler.
Trafo 200KVA Takviyeli Çelik Çubuk Hasır Panel Kaynak Makinesi PLC
| Ürün adı: | Takviyeli Çelik Çubuk Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| ağ panelinin genişliği: | 3000mm |
| Hat teli alanı: | 100-250mm |
Uzunluğu 25m Kaynaklı Tel Ağı Makine Deliği Boyutu 100*100mm Çatı Yapımı İçin
| Ürün Adı: | Kaynaklı Hasır Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 3,0-5,0 mm |
| kaynak hızı: | 70-85 saat/dakika |
Kapasite 30T Delik Boyutu 150mm güçlendirme çelik çubuğu Mesh kaynak makinesi
| Ürün Adı: | Güçlendirme çelik çubuk örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Verilir: | İşe koyma ve eğitim,Video teknik desteği |
| tel çapı: | 5-12mm |
Hafif Hizmet 50mm 150kva Hasır Panel Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| kaynak transformatörü: | 160KVA Su soğutma |
| Kaynak bakır elektrot malzemesi: | Krom Zirkonyum Bakır |
Düşük Gürültülü CE 1500mm 1.5KW Kaynaklı Hasır Makinesi
| Ürün adı: | kaynaklı tel örgü makinesi |
|---|---|
| Kafes tipi: | Rolling Mesh |
| Delik büyüklüğü: | 12,5 * 12,5 mm - 75 * 75 mm |
CNC Dokunmatik Ekran 7.5KW Hasır Panel Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-8mm |
| Kafes genişliği: | 2500mm |
Hız 120 Zaman / Dakika Genişliği 5 Ft Yetiştirme Ağı için Kaynaklı Tel Ağı Makinesi
| Ürün Adı: | Kaynaklı Hasır Makinesi |
|---|---|
| kaynak hızı: | Dakikada 60-120 kez |
| Ağ Genişliği: | Maks.1.2-2.5m |
Çapraz Ön Kesim 2500D 5.5KW Hasır Punta Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Garanti: | 2 yıl |
İnşaat Demiri Çapı 5-12mm Delik 100*100mm Kaynak Mesh Yapma Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5 mm - 12 mm |
| Sertifika: | CE |
İnşaat Mesh 3mm BRC 440V Tel Örgü Makinesi, Otomatik Hasır Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| ağırlık: | 6500kg |

