Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ high precision wire mesh welding machines ] eşleşme 90 Ürünler.
Sayısal Kontrol 4KW 40PCS Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Sertifika: | CE |
Uzunluk 3m Önceden Kesilmiş Çelik Hasır Kaynak Makinesi Çapraz Tel Hazne Yükü 1 Ton
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| Hat teli tipi: | Ön düzeltme ve önceden kesme |
| Çapraz tel tipi: | Ön düzeltme ve önceden kesme |
Örgü Uzunluğu 6m Döndürme Çit Örgü Kaynak Makinesi Hızlı Hız
| Ürün adı: | Tel Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6mm |
| Ağ Genişliği: | 2m |
Transformör 160 Kva Tel Ağı Üretim Makinesi Uzunluğu 45m Rulo İçinde Kaynak
| Ürün Adı: | rulolarda tel örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 3-6mm |
| Ağırlık: | 3300kg |
160KVA İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5-12mm |
| Voltaj: | 380 / 220V / 415V / 440V |
24PCS Ön Yük 2500mm Güçlendirici Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5-12mm |
| Voltaj: | 380 / 220V / 415V / 440V |
Örgü Boyutu 75mm Duvar Takviye Tuğla Kuvvetleri Örgü Kaynak Makinesi Yüksek Verimlilik
| Ürün adı: | Brick Force Mesh Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Boyuna tel tipi: | bobin teli besleme |
| çapraz tel tipi: | önceden kesilmiş |
Bahar Mitsubishi 12m İnşaat Demiri Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5.0-9.0mm |
| Kaynak ağı genişliği: | 2500mm |
2.5m İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Voltaj: | 380V / 440V / 415V / 220V |
Çelik Genişlik 1200mm Dokunmatik Ekran Kaynaklı Örgü Yapma Makinesi Ana Motor 4.0kw
| Ürün adı: | Kaynaklı Çelik Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Tel çapı: | 3-6 mm |

