Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ automatic wire mesh welding machine plc ] eşleşme 269 Ürünler.
Mesh Boyutu Ayarlanabilir Uzunluk 12m İnşaat Demiri Mesh Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Demiri Hasır Panel Üretim Hattı |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5-12 mm |
| Gerilim: | 380V/220V/415V/440V |
Otomatik Besleme 200mm İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Voltaj: | 380V / 440V / 415V / 220V |
Beton Kaplama Güçlendirme Hasır Kaynak Makinesi Anma Kapasitesi 150kva
| Ürün adı: | Güçlendirme Mesh Panel Kaynak Makinası |
|---|---|
| Tel çapı: | 5-12 mm |
| Gerilim: | 380V/220V/415V/440V |
2500D 5mm 65 Kez İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5.0-9.0mm |
| Kaynak ağı genişliği: | 2500mm |
Mesh Boyutu 50-200mm Cnc Çit Mesh Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Voltaj: | 380V / 50Hz / Özel |
CE Hava Silindir 3000mm İnşaat Demiri Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Kaynak presi: | Hava silindiri ile |
| Kaynak hızı: | Dakikada 45-65 kez |
40 Kez 3d Metal 50mm Hasır Eskrim Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Garanti: | 1 yıl |
Pnömatik Kanca Çekme Mesh Beyaz Mavi 2m Genişlik Mesh Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Çit örgü kaynak ekipmanları |
|---|---|
| Boyuna tel tipi: | önceden kesilmiş |
| Çapraz tel tipi: | önceden kesilmiş |
Servo Motor Çekme Hasır Hazne İnşaat Hasır Kaynak Makinesi Yükü 1T
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Ekipmanları |
|---|---|
| kullanım: | Kaynaklı Çit Kafesleri |
| Ağırlık: | 4,5 ton |
30mm Demir Levha Hasır Kaynaklı Hasır Panel Makinesi 7-9kw / h Yüksek Verimlilik
| Ürün Adı: | Kaynaklı Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Delik büyüklüğü: | 50*50mm 100*100mm 150*150mm 200*200mm |
| Ağ Genişliği: | 1000mm.1200mm,1500mm,2000mm,2500mm |

