Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ automatic wire mesh welding machine plc ] eşleşme 269 Ürünler.
Mavi Beyaz PLC 2500mm Takviyeli Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-8 mm veya 5-12 mm |
| Mesh Genişliği: | 2500mm |
125kva Çelik Çubuk Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Kaynaklı Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3.0-6.0mm |
| Voltaj: | 380V / 440V / 415V / 220V |
Tristörlü Senkron Yapı Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5-12mm |
| Voltaj: | Müşterinin voltajına göre |
Daha Az İşçilik 2500mm 7.5KW Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Demiryolu, otoyol, havaalanı, liman korumasında kullanılır. |
| Mesh Genişliği: | 2500 mm (standart ağ genişliği) |
CE Servo Motor 6mm İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Kaynaklı Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3.0-6.0mm |
| Voltaj: | 380V / 440V / 415V / 220V |
Köprü Binası Pnömatik Kanca Çekme Demiri Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün Adı: | Güçlendirilmiş Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 4-8mm |
| ağ genişliği: | 2500mm |
Siemens PLC Servo Motor 3-6mm Hasır Panel Makinesi 7.5kw Tam Otomatik
| Ürün adı: | Hasır Panel Üretim Hattı |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Verilir: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği, Saha bakım ve onarım ser |
| Tel Çapı: | 3-6mm |
Düşük Güç Tüketimi Açı Kaydırıcı Genişliği 2m Yüksek Hız
| Ürün Adı: | Çit Örgü Panel Kaynak Makinası |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | PLC |
| Malzeme: | Demir tel |
CNC Schneider Switch 6mm Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Garanti: | 2 yıl |
SMC Hava Silindirleri 50mm Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışındaki makinelere servis verebilecek mühendisler, Saha bakım ve onarım servisi, Video teknik |
| Garanti: | 2 yıl |

