Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ automatic wire mesh welding machine plc ] eşleşme 269 Ürünler.
80m Rulo Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 2,4-6,0 mm |
| Kaynak ağı genişliği: | 2400mm |
Panasonic Plc Delik 50-200mm Uzunluk 3m Çit Örgü Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı makine servis mühendisleri, Saha bakım ve onarım servisi |
| Garanti: | 2 yıl |
Delik 12.7x76.2mm Hapishane Görevlisi 358 Tırmanma Önleyici Çit Örgü Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Kaynak hızı: | 40-60 kez / dakika |
Deforme Çelik Çubuk 4-8mm Hafif Hizmet Takviye Hasır Kaynak Makinesi 10kw / H
| Ürün adı: | Güçlendirilmiş Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlandı: | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler, devreye alma ve eğitim, Video teknik desteği, Saha |
| tel çapı: | 4-8mm |
5.5kw Çapraz Tel Alanı 50-200mm Çit Örgü Kaynak Makinesi Manuel Besleme
| Ürün adı: | Çit Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 3-6mm |
| kaynak hızı: | 40-60 kez/dakika |
Bobin Servo Motor 2500mm Güçlendirici Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Voltaj: | 380V / 440V / 415V / 220V |
| kullanım: | Kaynak Çit Hasırları |
40 Kez Çelik Çubuk 3300mm Güçlendirici Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 6-12mm |
| Mesh Genişliği: | 1000 mm'den 3300 mm'ye |
Sayısal Kontrol Bahçe 160KVA Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 656 mm ve 868 mm |
| Kafes genişliği: | 2500mm |
Bina Çit Delik Boyutu 50x200mm Hasır Panel Kaynak Makinesi CNC
| Ürün adı: | Tel Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Boyuna tel tipi: | bobin teli besleme |
| çapraz tel tipi: | Ön düz ve önceden kesilmiş |
Esnek Soğuk Haddeleme 380V Güçlendirici Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Kafes Boyutu: | 100 * 100mm-300mm * 300mm (ayarlanabilir) |
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri, devreye alma ve eğitim |

