Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ automatic wire mesh welding machine plc ] eşleşme 269 Ürünler.
One Worker SCR 100mm İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Kafes Boyutu: | 100 * 100mm-300mm * 300mm (ayarlanabilir) |
| Tel Çapı: | 5-12mm |
Çift Hasır Eskrim Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 8 + 6 + 8 mm / 6 + 5 + 6 mm |
| Kafes genişliği: | 2500mm (özelleştirilmiş) |
Tel Çapı 3mm Otoyol Motoru 5.5kw Çit Örgü Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
Su Soğutma Elektrodu Deforme Çelik Çubuk Hasır Kaynak Makinesi 10x10cm
| Ürün adı: | Deforme Çelik Çubuk Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlandı: | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| tel çapı: | 5-12mm |
Alçak Gerilim Paslanmaz Çelik 2.6mm Rulo Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | kaynaklı tel örgü makinesi |
|---|---|
| Kafes tipi: | Rolling Mesh |
| Delik büyüklüğü: | 12,5 * 12,5 mm - 75 * 75 mm |
30PCS Park Koruması 8mm Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 8 + 6 + 8 mm / 6 + 5 + 6 mm |
| Kafes genişliği: | 2500mm (özelleştirilmiş) |
45 Kez Otomatik Bükme 6mm Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Otomasyon Seviyesi: | Tam otomatik |
| Tel Çapı: | 3.0-6.0mm |
3m Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Otomasyon Seviyesi: | Tam otomatik |
| Tel Çapı: | 3.0-6.0mm |
Servo Motor 2.4x6m Güçlendirici Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Hammadde: | Deforme çubuk yuvarlak çubuk galvanizli tel |
| Örgü panelin genişliği: | Standart 2500 mm |
GWC 2500A 150kva Takviye Hasır Kaynak Makinesi, Otomatik Hasır Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5-12mm |
| Voltaj: | Müşterinin voltajına göre |

