Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ automatic wire mesh welding machine plc ] eşleşme 269 Ürünler.
Ağ Boyutu 150mm Dikey Tel Bobin Yol sertleştirme Conforce Tel Makinesi
| Ürün Adı: | Kaynaklı Hasır Makinesi |
|---|---|
| kaynak hızı: | 40-60 kez/dakika |
| Ağ Genişliği: | Maks.1.2-2.5m |
Mesh Boyutu 100 * 100mm Güçlendirme Mesh Kaynak Makinesi Motoru 18kw
| Ürün adı: | Güçlendirme örgü kaynak üretim hattı |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim: | 380V 50Hz 3 Faz/Özelleştirilmiş |
Demiryolu Koruma Çit Boyutu 1.8 * 2.2m Çit Örgü Panel Kaynak Makinesi 200A
| Ürün adı: | Çit Örgü Panel Kaynak Makinası |
|---|---|
| tel çapı: | 3,0-6,0 mm |
| kaynak hızı: | 50-75 kez/dk |
Servo Motor Çekme Mesh Cnc Kaynaklı 6.0mm Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Kaynaklı Tel Çit Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| hat teli alanı: | 50-250mm |
| Çapraz tel alanı: | 50-300mm |
Servo Motor Çekme Örgü Uzunluğu 6m Hasır Panel Kaynak Makinesi 7.5kw
| Ürün adı: | Kaynaklı Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 4-8mm |
| Ağ Genişliği: | 2m |
İnşaat Hasır Panel Kaynak Makinesi Açıklığı 50mm Genişlik 2m
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Panel Kaynak Makinası |
|---|---|
| Boyuna tel tipi: | bobin teli besleme |
| çapraz tel tipi: | Ön düz ve önceden kesilmiş |
Duvar yalıtımı için rulo çapı 1-2 mm mesh kaynak makinesi
| Ürün Adı: | Kaynaklı Hasır Makinesi |
|---|---|
| kaynak hızı: | Dakikada 60-120 kez |
| Kontrol sistemi: | PLC |
200 * 50mm Demiryolu Çit Örgü Kaynak Makinesi Panasonic Servo Motoru Benimsiyor
| Ürün adı: | Çit Örgü Panel Kaynak Makinası |
|---|---|
| tel çapı: | 3-6mm |
| kaynak hızı: | 40-60 kez/dakika |
Karayolları 160KVA 2500mm Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Çit Örgü Üretim Hattı |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3,0 - 6,0 mm |
| Mesh Genişliği: | 2100 mm / 2500 mm / 3000 mm |
Çayır Kırmızı Hayvan Çit Hasır Dokuma Makinesi Koruma Motoru 44kw
| Ürün adı: | Hayvan Çit Makinası |
|---|---|
| tip: | tam otomatik |
| Genişlik: | 1442mm 1880mm 2000mm 2400mm |

