Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ automatic wire mesh welding machine plc ] eşleşme 269 Ürünler.
Ana Motor 5.5kw Ön Kesimli 100m Rulo Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Sargı örgü uzunluğu: | 10-100m |
| Sargı örgü makine motoru: | 2.2kw |
4mm Otoyol İnşaatı Takviye Çubuğu Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün Adı: | Güçlendirilmiş Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Çubuk çapı: | 4-8mm |
| Kontrol Sistemi: | PLC Kontrolü |
50x200mm Çelik Tel CE Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Çapraz tel alanı: | 50-200mm |
| renk: | Mavi veya Özelleştirilmiş |
Dokunmatik Ekran 45-65 Kez / Min Güçlendirme Hasır Kaynak Makinası
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Demir levhanın kalınlığı: | 30mm |
| Makina ağırlığı: | 8500kg |
Delik Boyutu 50 * 200mm Anti Clime 3d Çit Örgü Kaynak Makinesi 380Volt
| Ürün adı: | 3d Çit Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlandı: | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler, Saha bakım ve onarım hizmeti |
| tel çapı: | 2,5-6 mm |
Genişliği 2m Kaynaklı Çit Ağı Kaynaklama Makinesi Çapraz Tel Boşluğu için 50-200mm
| Ürün Adı: | Çit Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Verilir: | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Garanti: | 2 yıl |
Ağ Genişliği 3m Ağ Genişliği 6m Otoyol PLC Güçlendirici Ağ kaynak makinesi
| Ürün Adı: | Takviyeli Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 5-12mm |
| Voltaj: | 380V/220V/415V/440V |
125KVA Pnömatik 12mm Güçlendirici Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Kaynak presi: | Hava silindiri ile |
| Kaynak hızı: | Dakikada 45-65 kez |
Ön Kesim 2500A 12PCS Güçlendirici Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5-12mm |
| Voltaj: | 380 / 220V / 415V / 440V |
Bahar Mitsubishi 12m İnşaat Demiri Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5.0-9.0mm |
| Kaynak ağı genişliği: | 2500mm |

