Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ automatic wire mesh welding machine plc ] eşleşme 269 Ürünler.
6-12mm Beton Takviye Hasır Kaynak Makinesi PLC Kontrolü
| Ürün adı: | Güçlendirilmiş Çelik Çubuk Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Kaynak Basıncı: | HAVA TÜPÜ |
| Kaynak Tipi: | Pnömatik |
PLC Çapraz Tel 50-200mm Hat Hasır Kaynak Makinesi Otomatik Kaynaklı Koy
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
Kanatlı 2.0mm Dia Ce Hasır Kaynak Makineleri Otomatik
| Ürün adı: | Tel örgü kaynak ekipmanları |
|---|---|
| Tel Çapı: | 2.0-3.0mm |
| Sertifika: | CE |
3-6mm Çit Muhafız Çit Mesh kaynak makinesi Çapraz Tel Uzayı 50-200mm Plc
| tel çapı: | 3-6mm |
|---|---|
| Voltaj: | 380V/50HZ/Özelleştirilmiş |
| kaynak hızı: | 50-75 kez/dk |
Otomatik GWC 3000 2000mm Hasır Kaynak Makinaları
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Sertifika: | CE |
Bobin Beslemeli 380V 2500mm Hasır Kaynak Makinaları
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 4-8mm |
| Sertifika: | CE,ISO9001 |
Köprü Takviye Paneli 2.5x6m Hasır Kaynak Makinaları
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm veya 4-8 mm |
| Sertifika: | CE,ISO9001 |
Çelik Çubuk 12m 100mm Hasır Kaynak Makineleri, Otomatik Kaynaklı Hasır Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri, Video teknik destek |
| Sertifika: | CE |
2500mm Hasır Kaynak Makinaları
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Hat tel tipi: | Hazne cihazına yerleştirilmiş önceden düzeltilmiş ve önceden kesilmiş |
| Çapraz tel tipi: | Adımlı motorla önceden düzeltin ve önceden kesilmiş otomatik besleme |
Servo Motor 3.8kw İnşaat Plc Hasır Kaynak Makinaları
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Tel Çapı: | 3-6 mm |

