Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ automatic wire mesh welding machine plc ] eşleşme 269 Ürünler.
İnşaat Demiri Çapı 6-12mm Hasır Kaynak Makinesi Çıkışı Saatte 3 Ton
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| Makine tipi: | Mekanik |
| Değerlendirilmiş kapasite: | 160KVA*12 ADET |
Boyut 100 * 100mm Hasır Kaynak Makinesi Motoru 5.5kw Tam Otomatik
| Ürün adı: | Kaynaklı Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| Tel çapı: | 3-6 mm |
| Garanti: | 1 yıl |
Genişlik 2m Delik 50mm Boy 80m Hasır Kaynak Makinaları
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| Tel çapı: | 2.5-6mm |
| ağ genişliği: | 2m |
Çelik için Servo Motor Çekme Mesh Genişliği 2.5m Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Çelik Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| Tel çapı: | 3-6 mm |
| Garanti: | 2 yıl |
Delik Boyutu 200 * 50mm Çit Hasır Kaynak Makinesi 380volt 50HZ
| Ürün Adı: | Çelik Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 3-6mm |
| Ağırlık: | 6500kg |
Dokunmatik Ekran 30 Kez 868mm Hasır Kaynak Makinaları
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 656 mm ve 868 mm |
| Kafes genişliği: | 2500 mm (standart ağ genişliği) |
Hız 65t / Min Otoyol Çit Hasır Kaynak Makineleri 5.5kw
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Üretim Hattı |
|---|---|
| Boyuna tel tipi: | bobin teli besleme |
| çapraz tel tipi: | önceden kesilmiş |
Tel 8mm Motor 11kw Güçlendirici Hasır Kaynak Makinesi PLC Kontrollü
| Ürün Adı: | Güçlendirilmiş Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 4.0-8.0mm |
| ağ genişliği: | 2500mm |
CE Su Soğutma 2500mm Güçlendirici Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 2.5-6.0mm |
| Kafes genişliği: | 2500mm |
Transformör 160kva Çit ağı kaynak makinesi Ağı genişliği 2.5m için
| Ürün Adı: | Çit Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| kaynak yöntemi: | Direnç kaynağı ile |
| kaynak hızı: | Dakikada 75 kez |

