Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ automatic wire mesh welding machine plc ] eşleşme 269 Ürünler.
Bobin Uzunluğu 20m Boyut 115mm Tuğla Gücü Hasır Kaynak Makinesi 4.0kw Güç Tasarrufu
| Ürün adı: | Brick Force Mesh Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 1,6-3,0 mm |
| Ağ Boyutu: | 75mm,115mm,230mm |
Tuğla Gücü Hasır Kaynak Makineleri Çap 1.5-3.0mm Çözgü Boşluğu 75mm
| Ürün adı: | Tuğla kuvveti örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel çapı: | 1.5-3.0mm |
| Çözgü teli alanı: | 75mm,115mm,165mm |
Delik Boyutu 150x150mm Tel örgü kaynak makinesi dönüştürücü hızı
| Ürün Adı: | Hasır Kaynak Üretim Hattı |
|---|---|
| tel çapı: | 3-6mm |
| Renk: | kişiselleştirilebilir |
Delik Boyutu 50 * 200mm Demiryolu Mesh kaynak makinesi Servo Motor Çek
| Ürün Adı: | Çit Örgü Kaynak Ekipmanları |
|---|---|
| tel çapı: | 2,5-6 mm |
| kaynak hızı: | 50-75 kez/dk |
Line Wire Coil Feeding Fence Mesh Welding Machine For Width 2m (Düz kablo sarmal besleme çitleri için örgü kaynak makinesi)
| Ürün Adı: | Çit Mesh Kaynak Üretim Hattı |
|---|---|
| tel çapı: | 2,5-6 mm |
| kaynak hızı: | 50-75 kez/dk |
Rulo Uzunluğu 30m Hasır Kaynak Makinesi Değişken Frekans Ayarlama Hızı
| Ürün adı: | Kaynaklı Hasır Makinası |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği, Saha kurulumu |
| Tel çapı: | 2.5-6mm |
Hız 65 Kez / Min Mesh Kaynak Makinesi Motoru 18kw Cnc
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| Tel Çapı: | 6-12 mm |
| Kafes panelinin genişliği: | 2500 mm |
30mm demir plaka Siemens Plc Mesh kaynak makinesi delik boyutu 100 * 100mm
| Ürün Adı: | Tel Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 3-6mm |
| Voltaj: | 220V/380V/415V/440V |
Delik Boyutu 150 * 150mm Hasır Kaynak Makinesi Yüksek Verimlilik
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Üretim Hattı |
|---|---|
| Boyuna tel tipi: | bobin teli besleme |
| çapraz tel tipi: | önceden kesilmiş |
Genişlik 2.4m Kaynaklı Hasır Yapma Makinesi Rulo Uzunluğu 45m Çatı Yapımı
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| Tel çapı: | 3-6 mm |
| Sertifika: | CE |

