Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ automatic wire mesh welding machine plc ] eşleşme 269 Ürünler.
Schneider Switch 60PCS 70 Kez Hasır Kaynak Makinası
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Sertifika: | CE |
Bina Servo Motor Çizim 5.5kw Hasır Kaynak Makinaları
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Çelik Levha Kalınlığı: | 25mm |
| kaynak transformatörü: | 125KVA * 6 ADET |
İnşaat Mesh Çapraz Tel Alanı 50-200mm Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Demir levhanın kalınlığı: | 25mm |
| Kaynak elektrotu malzemesi: | CuCrZr |
Bobin 4.0kw Hasır Kaynak Makinelerinden 80 Kere Hızlı Hat Teli
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 2,5-5 mm |
| kullanım: | Tavuk kafesi ve tavuk kafesi üretin |
Su Soğutma 12m Hasır Kaynak Makineleri, Hasır İmalat Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 4-8mm |
| Mesh Genişliği: | 2500mm (özelleştirilmiş) |
PLC Servo Motor 7.5kw Hasır Kaynak Makineleri, Paslanmaz Çelik Hasır Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Sertifika: | CE |
Servo Motor Pull Plc Road Wire Mesh Welding Machine For Width 2.5m (Açıklığı 2,5 m için Servo Motor Çekici Plc Yol Tel Ağı kaynak makinesi)
| Ürün Adı: | Tel Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 2,5-6,0 mm |
| ağ genişliği: | 2,5 milyon |
Transformör 160kva 3mm Tel örgü kaynak makinesi Delik Boyutu için 50 * 50mm
| Ürün Adı: | Rulo Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| tel çapı: | 3-6mm |
| Voltaj: | 380V/440V/415V/220V |
Delik Boyutu Ayarı 415v Örgü Kaynak Makinesi Tam Otomatik Tavuk Kafesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Renk: | Özelleştirilebilir |
Çapraz Tel Alanı 50-300mm Motor 5.5kw Hasır Kaynak Makineleri Daha Az İnsan Gücü
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| Tel çapı: | 3-6 mm |
| Sertifika: | CE |

