Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ automatic wire mesh welding machine plc ] eşleşme 269 Ürünler.
Açıklık 100x100mm İnşaat Hasır Yapma Makinesi Örgü Uzunluğu 3m
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Yapma Makinesi |
|---|---|
| ana motor: | 5.5 kw |
| kullanım: | çelik çubuk kaynaklı hasır üretmek |
Motor 5.5kw Otoyol Çit Kaynak Makinası
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
Mesh Genişliği 2.4m Delik Boyutu 100mm için Conforce Tel Ağı Yapma Makinesi
| Ürün Adı: | Conforce tel yapma makinesi |
|---|---|
| ağ genişliği: | 2400mm |
| Hat teli tipi: | bobin teli besleme |
Hasır Uzunluğu 6m Kaynaklı Hasır Çit Makinesi Panasonic PLC Kontrollü
| Ürün adı: | Çit Örgü Panel Kaynak Makinası |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlandı: | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler, Saha bakım ve onarım hizmeti |
| tel çapı: | 2,5-6 mm |
Genişlik 2m PLC Takviyeli Örgü Kaynak Makinesi Pnömatik Kanca Çekme
| Ürün adı: | Çelik Çubuk Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| Voltaj: | Müşterilerin voltajına göre |
| Garanti: | 2 yıl |
250A 6mm Galvanizli Tel Konstrüksiyon Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Yapı hasır panel kaynak makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri, alan kurulum, video teknik destek |
| Voltaj: | 380V / 440V / 415V / 220V |
Otomatik Düşme Güçlendirme Hasır Kaynak Makinası Panasonic Plc
| Ürün adı: | Takviye Mesh Yapma Makinesi |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, devreye alma ve eğitim, Video teknik desteği |
| Tel çapı: | 5-12 mm |
PLC Tel Ağı Kaydırıcı Ağı Genişliği 2.1m Delik Boyutu 1/2 Inch
| Ürün Adı: | Kaynaklı Hasır Makinesi |
|---|---|
| kaynak hızı: | Dakikada 60-120 kez |
| Ağ Genişliği: | Maks.1.2-2.5m |
415V 440V Otomatik Besleme 75KVA Kaynaklı Hasır Makinesi
| Ürün adı: | kaynaklı tel örgü makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 0.45-2.6mm |
| Garanti: | 2 yıl |
İnşaat Mesh 3mm BRC 440V Tel Örgü Makinesi, Otomatik Hasır Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| ağırlık: | 6500kg |

