Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ automatic wire mesh welding machine plc ] eşleşme 269 Ürünler.
7.5KW 415V Tam Otomatik Kaynaklı Hasır Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Garanti: | 2 yıl |
Servo Motor Takviyeli Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm veya 4-8 mm |
| Kafes genişliği: | Maksimum 3000 mm |
50HZ CNC PLC AC380V Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | PLC + Dokunmatik Ekran, Panasonic PLC |
| Garanti: | 2 yıl |
3000mm Hava Silindir 160KVA Çit Yapma Makinesi, Otomatik Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Sertifika: | CE |
Çapraz Tel Hazne Yükü 300mm İnşaat Demiri Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Hat tel formu: | Otomatik tel sarma beslemesi |
| ÇAPRAZ TEL: | Önceden düzeltin ve önceden kesin |
Yol Yapımı CNC 2.5mm Rulo Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | PLC ve Dokunmatik Ekran |
| Kontrol anahtarı: | Schneider Fransa |
Örgü Uzunluğu 6m Döndürme Çit Örgü Kaynak Makinesi Hızlı Hız
| Ürün adı: | Tel Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6mm |
| Ağ Genişliği: | 2m |
CE 75 Kez Min Başına 6mm Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Hat tel tipi: | Hazne cihazına yerleştirilmiş önceden düzeltilmiş ve önceden kesilmiş |
| Çapraz tel tipi: | Adımlı motorla önceden düzeltin ve önceden kesilmiş otomatik besleme |
6mm Bobin Tel GWCD 2500D Rulo Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | PLC ve Dokunmatik Ekran |
| Kontrol anahtarı: | Schneider Fransa |
Yarı Otomatik 7.5KW 4mm Eksen Takviye Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri, Video teknik destek |
| Sertifika: | CE |

