Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ automatic wire mesh welding machine plc ] eşleşme 269 Ürünler.
PLC 5.5KW Otomatik Takviye Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Kaynak Elektrodu: | Su Soğutma |
| Üst kaynak elektrot boyutu: | 20 * 120 mm |
Panel Rulo GWCD 2500 İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tamamlanmış ürün: | Rulo örgü ve örgü panel |
| Rulo örgü uzunluğu: | Max. Maks. Alan sayısı 80m 80 milyon |
Pnömatik Kanca Çekme Plc Nervürlü Çelik Çubuk Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Nervürlü Çelik Çubuk Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5-12 mm |
| Garanti: | 2 yıl |
Anma Kapasitesi 160kva Rulo Hasır Kaynak Makinesi Bobin Tel Plc Kaynaklı
| Ürün adı: | Kaynaklı Rulo Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| Tel çapı: | 3-6 mm |
| Garanti: | 1 yıl |
Çelik Bar için Delik Boyutu 150 * 150mm Plc Takviye Mesh Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Güçlendirilmiş Çelik Çubuk Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Çelik çubuk çapı: | 5.0-12.0mm |
| ağ genişliği: | 2500 mm |
Otomatik Yükleme Ağı Uzunluğu 6m Güçlendirici Çelik Çubuk Ağı Kaynak Makinesi
| Ürün Adı: | Güçlendirilmiş Çelik Çubuk Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Verilir: | İşe koyma ve eğitim,Video teknik desteği |
| tel çapı: | 5-12mm |
Demiryolu Koruması 50 * 200mm Otomatik 3d Çit için Kaynaklı Tel Ağı Makinesi
| Ürün Adı: | Çit Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| kaynak yöntemi: | Direnç kaynağı ile |
| kaynak hızı: | Dakikada 75 kez |
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi Açıklığı 100x100mm Panel Boyutu 2x3m
| Ürün adı: | İnşaat Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| kullanım: | Kaynaklı Çit Kafesleri |
| Ağırlık: | 4,5 ton |
köprü inşaatı deliği boyutu 100mm Güçlendirilmiş Rebar Mesh kaynak makinesi
| Ürün Adı: | Takviyeli Demir Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 5-12mm |
| Voltaj: | 380V/220V/415V/440V |
Otomatik Hat Takviye Çelik Çubuk Hasır Kaynak Makinesi 12mm Dia
| Ürün adı: | Güçlendirilmiş Çelik Çubuk Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 6-12mm |
| Gerilim: | 380V/220V/415V/440V |

