Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ iron automatic wire mesh welding machine ] eşleşme 78 Ürünler.
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi Açıklığı 100x100mm Panel Boyutu 2x3m
| Ürün adı: | İnşaat Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| kullanım: | Kaynaklı Çit Kafesleri |
| Ağırlık: | 4,5 ton |
Bobin Servo Motor 2500mm Güçlendirici Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Voltaj: | 380V / 440V / 415V / 220V |
| kullanım: | Kaynak Çit Hasırları |
Dokunmatik Ekran 3D 10.5T 3000mm Hasır Yapma Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Voltaj: | 220V / 380V / 415V / 440V |
80m Rulo Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 2,4-6,0 mm |
| Kaynak ağı genişliği: | 2400mm |
2.2 Kw Yüksek Hızlı 24 Adet Rulo Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Makine malzemesi: | Demir plaka |
| Kontrol Kabini: | Bir set |
Daha Az İşçilik 2500mm 7.5KW Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Demiryolu, otoyol, havaalanı, liman korumasında kullanılır. |
| Mesh Genişliği: | 2500 mm (standart ağ genişliği) |
SMC Hava Silindirleri 50mm Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışındaki makinelere servis verebilecek mühendisler, Saha bakım ve onarım servisi, Video teknik |
| Garanti: | 2 yıl |
Otomatik Besleme 200mm İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Voltaj: | 380V / 440V / 415V / 220V |
CE Servo Motor 6mm İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Kaynaklı Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3.0-6.0mm |
| Voltaj: | 380V / 440V / 415V / 220V |
125kva Çelik Çubuk Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Kaynaklı Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3.0-6.0mm |
| Voltaj: | 380V / 440V / 415V / 220V |

