Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ iron automatic wire mesh welding machine ] eşleşme 78 Ürünler.
Dokunmatik Ekran 440V CE 2m Çayır Çit Makinesi, Zincir Bağlantı Çit Yapma Makinesi
| Ürün adı: | sabit düğümlü çit makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Voltaj: | 220V / 380V / 415V / 440V |
CE Sabit Düğüm Geyik Çit Makinesi Kalma Tel Boyutu 2-2.8mm Servo Motor 7.5kw
| Ürün adı: | Sabit Düğüm Geyik Çit Makinası |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| tip: | tam otomatik |
Hayvanlar İçin Otlak 220V Zincir Bağlantı Dokuma Makinesi
| Ürün adı: | sabit düğümlü çit makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| ağırlık: | 9.5T |
2.4mm Geyik Sabit Düğümlü Çit Makinası Ağırlığı 8 Ton Genişlik 2440mm
| Ağırlık: | 8000kg |
|---|---|
| Tip: | Sabit düğüm Çayır çit makinesi |
| Ürün adı: | Sabit Düğümlü Çit Makinası |
Örgü Uzunluğu 200m Sabit Düğüm Sığır Çit Makinesi Delik Boyutu 3 İnç
| Ürün Adı: | Sabit Düğümlü Sığır Çit Makinası |
|---|---|
| Türü: | tam otomatik |
| ağ genişliği: | 1442mm 1880mm 2000mm 2400mm |
Plc Sabit Düğüm Çayır Çit Makinası Hayvan Koruma Mesh Genişliği 2440mm
| Ürün Adı: | Sabit düğüm Çayır çit makinesi |
|---|---|
| Ağırlık: | 8000kg |
| Türü: | Tam Otomatik, Sabit Düğümlü Çayır Çit Makinası |
Tel Boyutu 2.6mm Geyik Sabit Düğümlü Çit Makinesi Çekme Dayanımı 850n
| Ürün adı: | Sabit Düğüm Geyik Çit Makinası |
|---|---|
| Ağırlık: | 7770kg |
| HIZ: | 30 satır/dak |
Motor 15kw 6.5mm Çelik Tel Çekme Makinesi 5 Davul Kasnak Tipi
| Ürün adı: | Kasnak Tipi Tel Çekme Makinesi |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Çizim malzemesi: | Düşük karbonlu |

