Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ iron automatic wire mesh welding machine ] eşleşme 78 Ürünler.
CE Demir 200mm Çit Hasır Kaynak Makinesi, Otomatik Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Voltaj: | 220V / 380V / 415V / 440V |
250A 6mm Galvanizli Tel Konstrüksiyon Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Yapı hasır panel kaynak makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri, alan kurulum, video teknik destek |
| Voltaj: | 380V / 440V / 415V / 220V |
Düşük Güç Tüketimi Açı Kaydırıcı Genişliği 2m Yüksek Hız
| Ürün Adı: | Çit Örgü Panel Kaynak Makinası |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | PLC |
| Malzeme: | Demir tel |
PLC Tel Ağı Kaydırıcı Ağı Genişliği 2.1m Delik Boyutu 1/2 Inch
| Ürün Adı: | Kaynaklı Hasır Makinesi |
|---|---|
| kaynak hızı: | Dakikada 60-120 kez |
| Ağ Genişliği: | Maks.1.2-2.5m |
Delik Boyutu 1/2 inç Kaynaklı Tel Ağı Makinesi Tavuk Kafes Ağı Elektrik
| Ürün Adı: | Elektrikli Kaynaklı Hasır Makinası |
|---|---|
| tel çapı: | 0,45-2,6 mm |
| kaynak hızı: | Dakikada 60-120 kez |
30mm demir plaka Siemens Plc Mesh kaynak makinesi delik boyutu 100 * 100mm
| Ürün Adı: | Tel Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 3-6mm |
| Voltaj: | 220V/380V/415V/440V |
Yol Yapımı CNC 2.5mm Rulo Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | PLC ve Dokunmatik Ekran |
| Kontrol anahtarı: | Schneider Fransa |
230mm Housetop Building TEC Rulo Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 2,4-6,0 mm |
| Kaynak ağı genişliği: | 2400mm |
Yarı Otomatik 7.5KW 4mm Eksen Takviye Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri, Video teknik destek |
| Sertifika: | CE |
2.5m İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Voltaj: | 380V / 440V / 415V / 220V |

