Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ iron automatic wire mesh welding machine ] eşleşme 78 Ürünler.
6mm Bobin Tel GWCD 2500D Rulo Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | PLC ve Dokunmatik Ekran |
| Kontrol anahtarı: | Schneider Fransa |
CNC Geri Dönüşüm Az İşçilik 6mm Rulo Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Sertifika: | CE, ISO 9001-2008 |
25mm Demir Levha 2000mm İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Kaynak Elektrodu: | Su Soğutma |
| Üst kaynak elektrot boyutu: | 20 * 120 mm |
Ön Kesimli Otoyol 200mm Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Kaynak hızı: | 40-60 kez / dakika |
PLC Otomatik Düşen 1200mm Çelik Bar Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri, alan kurulum, video teknik destek |
| Voltaj: | 380V / 440V / 415V / 220V |
Dokunmatik Ekran Havaalanı Çiti 415V Hasır Yapma Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışındaki makinelere servis verebilecek mühendisler, Saha bakım ve onarım servisi, Video teknik |
| Garanti: | 2 yıl |
PLC Park Çift 2500mm Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışındaki makinelere servis verebilecek mühendisler, Saha bakım ve onarım servisi, Video teknik |
| Garanti: | 2 yıl |
Sayısal Kontrol Bahçe 160KVA Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 656 mm ve 868 mm |
| Kafes genişliği: | 2500mm |
Su Soğutma Villa 30 Kez Çit Hasır Kaynak Makinesi, Çit Yapma Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Garanti: | 1 yıl |
Tel Çapı 5-12mm Panel 2.5m Takviyeli Hasır Kaynak Makinesi Üç Fazlı
| Ürün adı: | Takviye ağ kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5-12 mm |
| Gerilim: | 380V 50Hz 3 Faz/Özelleştirilmiş |

