Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ iron automatic wire mesh welding machine ] eşleşme 78 Ürünler.
2.5m İnşaat Hasır Kaynak Makinesi, Otomatik Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Voltaj: | 380V / 440V / 415V / 220V |
Genişliği 7 Ft Mesh Boyutu 1 inç Otomatik Tel Ağı kaynak makinesi Elektrik
| Ürün Adı: | Elektrikli Kaynaklı Hasır Makinası |
|---|---|
| tel çapı: | 1-1,8 mm |
| ağ genişliği: | 7 ft |
Kırmızı Bakır PLC 5.5kw 2500mm Hasır Kaynak Makinaları
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tamamlanmış ürün: | Rulo örgü ve örgü panel |
| Rulo örgü uzunluğu: | Max. Maks. Alan sayısı 80m 80 milyon |
Köprü Takviye Paneli 2.5x6m Hasır Kaynak Makinaları
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm veya 4-8 mm |
| Sertifika: | CE,ISO9001 |
Çelik Çubuk 12m 100mm Hasır Kaynak Makineleri, Otomatik Kaynaklı Hasır Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri, Video teknik destek |
| Sertifika: | CE |
Transformör 160kva 3mm Tel örgü kaynak makinesi Delik Boyutu için 50 * 50mm
| Ürün Adı: | Rulo Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| tel çapı: | 3-6mm |
| Voltaj: | 380V/440V/415V/220V |
6-12mm Beton Takviye Hasır Kaynak Makinesi PLC Kontrolü
| Ürün adı: | Güçlendirilmiş Çelik Çubuk Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Kaynak Basıncı: | HAVA TÜPÜ |
| Kaynak Tipi: | Pnömatik |
CE Su Soğutma 2500mm Güçlendirici Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 2.5-6.0mm |
| Kafes genişliği: | 2500mm |
3-6mm Çit Muhafız Çit Mesh kaynak makinesi Çapraz Tel Uzayı 50-200mm Plc
| tel çapı: | 3-6mm |
|---|---|
| Voltaj: | 380V/50HZ/Özelleştirilmiş |
| kaynak hızı: | 50-75 kez/dk |
Panel Rulo GWCD 2500 İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tamamlanmış ürün: | Rulo örgü ve örgü panel |
| Rulo örgü uzunluğu: | Max. Maks. Alan sayısı 80m 80 milyon |

