Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ iron automatic wire mesh welding machine ] eşleşme 78 Ürünler.
Su Soğutma 8mm Yarı Otomatik Kaynak Makinesi, Hasır Nokta Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çelik ızgara kaynak makinası |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri, devreye alma ve eğitim |
| kullanım: | çelik ızgara kaynağı |
0.65mm Sıcak Daldırma Kaynaklı Hasır Makinesi, DNW 1 Tel Kafes Yapma Makinesi
| Ürün adı: | kaynaklı tel örgü makinesi |
|---|---|
| Motor: | 4.0KW |
| Tel Çapı: | 0.45-2.6mm |
Too many requests
| Ürün adı: | Tek telli elmas örgü makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 1,3-4,0 mm |
| Kafes genişliği: | 3000mm |
75 Kez Servo Motor Yüksek Son 220V Çit Panel Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Voltaj: | 220V / 380V / 415V / 440V |
5.5kw Çapraz Tel Hazne Yükü 100kg Tel PLC Çit Panel Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3.0-6.0mm |
| Mesh Genişliği: | 2500mm |
Otomatik Rulo Mesh 220V Sabit Düğüm Çit Makinesi / Geyik Ağı İçin Hat
| Ürün adı: | Sabit Düğüm Geyik Ağı Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/380v/415v/440v |
| Genişlik: | 1442mm 1880mm 2000mm 2400mm |
Yüksek Mukavemet Sabit Düğüm 200m Sığır Çit Makinası
| Ürün adı: | sabit düğümlü çit makinesi |
|---|---|
| güç: | 7.5kW |
| hız: | 21600row / gün |
Duvar İnşaatı 2.4m 2.2KW Takviyeli Hasır Makinesi, Dikenli Tel Eskrim Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Kaynak ağı genişliği: | 1200mm |
| Kafes Boyutu: | 50 * 50 mm'den 200 * 200 mm'ye |
20 Hatlı Sabit Düğümlü Çit Makinası
| Ürün adı: | sabit düğümlü çit makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| ağırlık: | 8000KG |
Dokunmatik Ekran Çift Tel Zincir Bağlantı Çit Yapma Makinesi
| Ürün adı: | zincir bağlantı çit yapma makinesi |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Rulman, Redüktör, Motor |
| Servo Motor: | 5.5kW |

